App Store Google Play

Уряд не має наміру націоналізувати "Укрпромбанк"

31.07.2009 14:15

Уряд не має наміру проводити рекапіталізацію за участю держави «Укрпромбанку». Про це заявила Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на зустрічі з вкладниками «Родовід-банку».

«Для того, щоб «Укрпромбанк» привести в порядок, сьогодні необхідно близько 9 млрд. грн. На сьогоднішній день державі, уряду увійти в цей банк неможливо, оскільки таких обсягів грошей у нас немає», - сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що питання вкладів фізичних осіб у «Укрпромбанку», як і в банку «Надра», буде вирішено в найближчий тиждень.

Як повідомлялося, виконуючий обов`язки міністра фінансів Ігор Уманський раніше заявляв про можливість переведення вкладів фізичних осіб із «Укрпромбанку» в один з державних банків.

Довідка: ТОВ «Укрпромбанк» зареєстроване в 1989 році.

За даними на 1 квітня активи банку становили 9,830 млрд. грн., кредити і заборгованість клієнтів - 12,986 млрд. грн., зобов`язання - 12,346 млрд. грн. Статутний капітал банку становить 1,56 млн. грн.

За даними банку, його учасниками є: ТОВ «АВС», пряма участь - 34%, ТОВ «КБ Нафтовий», пряма участь - 32%, ТОВ «Укрпромсервіс», пряма участь - 34%. Чистий прибуток ТОВ «Укрпромбанк» у 2008 році скоротився в 5 разів порівняно з 2007 роком - до 17,912 млн. грн.

Перший квартал 2009 року «Укрпромбанк» закінчив зі збитком 4,441 млрд. грн. проти прибутку 25,804 млн. грн. у першому кварталі 2008 року.

З 20 січня 2009 року в «Укрпромбанку» введено тимчасову адміністрацію Національного банку України. 

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...