App Store Google Play

Уряд не має наміру націоналізувати "Укрпромбанк"

31.07.2009 14:15

Уряд не має наміру проводити рекапіталізацію за участю держави «Укрпромбанку». Про це заявила Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні на зустрічі з вкладниками «Родовід-банку».

«Для того, щоб «Укрпромбанк» привести в порядок, сьогодні необхідно близько 9 млрд. грн. На сьогоднішній день державі, уряду увійти в цей банк неможливо, оскільки таких обсягів грошей у нас немає», - сказала Тимошенко.

При цьому вона додала, що питання вкладів фізичних осіб у «Укрпромбанку», як і в банку «Надра», буде вирішено в найближчий тиждень.

Як повідомлялося, виконуючий обов`язки міністра фінансів Ігор Уманський раніше заявляв про можливість переведення вкладів фізичних осіб із «Укрпромбанку» в один з державних банків.

Довідка: ТОВ «Укрпромбанк» зареєстроване в 1989 році.

За даними на 1 квітня активи банку становили 9,830 млрд. грн., кредити і заборгованість клієнтів - 12,986 млрд. грн., зобов`язання - 12,346 млрд. грн. Статутний капітал банку становить 1,56 млн. грн.

За даними банку, його учасниками є: ТОВ «АВС», пряма участь - 34%, ТОВ «КБ Нафтовий», пряма участь - 32%, ТОВ «Укрпромсервіс», пряма участь - 34%. Чистий прибуток ТОВ «Укрпромбанк» у 2008 році скоротився в 5 разів порівняно з 2007 роком - до 17,912 млн. грн.

Перший квартал 2009 року «Укрпромбанк» закінчив зі збитком 4,441 млрд. грн. проти прибутку 25,804 млн. грн. у першому кварталі 2008 року.

З 20 січня 2009 року в «Укрпромбанку» введено тимчасову адміністрацію Національного банку України. 

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...