App Store Google Play

Хто кому заважає: віряни городянам, або городяни вірянам?

30.07.2009 09:38

Місія церкви "Двери в небо" - створення потужної новозавітної церкви, яка знає Слово та поклоняється Богові в дусі та істині. Про це заявила юрист церкви Тетяна Ярмохіна на прес-конференції, що відбулася учора в ІА "Новий міст".

Пані Тетяна наголосила, що для цього релігійній організації бракує лише храму, який очільник церкви - Юрій Коновалов - обіцяє побудувати ще з 2001 року. Однак, наразі обнесена парканом земельна ділянка на вулиці Космічній заросла бур'яном, натомість будівництво так і не почалося. Юрист впевнена, що причиною цього є те, що храм будується лише на добровільні пожертви вірян, тож зібрати необхідну суму досить складно. На додачу, права віруючих постійно обмежують депутати міської ради, які, в порушення діючого законодавства, відмовляються продовжувати термін оренди земельної ділянки.

Певна частка правди в словах Тетяни Ярмохіної дійсно є, адже за результатами проведених Інститутом соціальної та політичної психології досліджень, прихильників харизматичних церков в України лише 0,5% від усього населення. Втім, юрист замовчала низку інших фактів, за якими з'ясовується, що порушниками закону є саме представники церкви.

Наразі релігійна організація не має на земельну ділянку жодних прав, однак фактично продовжує нею користуватись. Простіше кажучи, має місце незаконне захоплення та здійснення спроби незаконного будівництва. При цьому пастор Коновалов продовжує збирати гроші з прихожан. Деякі з них стверджують, що суми подекуди сягають десятків тисяч гривень!

Нагадаємо, що влітку 2001 року міська рада своїм рішенням №1350 передала земельну ділянку на вулиці Космічній в оренду релігійній громаді місцевої Церкви християн євангельської віри "Двері в небо" для будівництва християнського храму. Втім, за два роки церква так і не спромоглася почати будівництво. Лише за два тижні до закінчення терміну оренди були забиті пробні палі, відтак міська рада продовжила релігійній громаді термін оренди ще на два роки.

Результат, як можна бачити, залишився тим самим: далі процес будівництва не просунувся ані на крок. Втім, незважаючи на закінчення терміну оренди та на відсутність у послідовників Коновалова проектної документації на будівництво храму, розробку якої вони нібито розпочали ще в 2001, звільняти займану ділянку вони не збираються.

Крім того, за словами депутата міськради Анжеліки Пилипенко, тоді, коли прихильники "Дверей в небо" збирали підписи за будівництво культової споруди, вони вводили городян в оману: на підпсиних листах не було вказано який саме храм планується збудувати. Люди ставили підписи, вважаючи, що йдеться про православний храм, який будується неподалік від займаної Коноваловим ділянки.

Якби вони знали, що насправді ставлять підписи за будівництво євангелистського 11-поверхового Храму поклоніння, навряд чи зробили б це, впевнена Пилипенко. Вже зараз мешканці мікрорайону звертаються до депутатів з проханням припинити свавілля і передати занедбану ділянку тому, хто з дотриманням норм закону збудує на ній щось дійсно корисне.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...