App Store Google Play

В неділю на "Дніпро-Арені" відбудеться футбольне свято

29.07.2009 08:44

В неділю, 2 серпня, відбудеться велике свято футболу, яке в чергове нагадає всім уболівальникам про славні традиції "Дніпра". На поле "Дніпро-Арени" вийдуть команди "Дніпро" та "Торпедо" (Москва) зразку 1989 року. Саме вони змагались за Кубок СРСР, а переможцем фінального матчу став футбольний клуб "Дніпро". Гра розпочнеться о 18 годині, вхід на стадіон буде вільним.

Участь в грі братимуть Сергій Краковський, Валерій Городов, Андрій Юдін, Андрій Сидельников, Вадим Тищенко, Володимир Багмут, Олексій Чередник, Олег Таран, Євген Шахов, Олександр Червоний, Олександр Сорокаліт, Євген Яровенко, Сергій Пучков, Сергій Башкіров, Ігор Шквирін, Володимир Геращенко. У складі "Торпедо" також буде чимало зіркових імен: брати Савичеви, Олег Ширинбеков, Валентин Ковач та інші. Для повного відтворення історичної картинки чудитиме двобій мінчанин Вадим Жук, який був арбітром у фіналі-89. Коментуватиме гру Володимир Перетурин.

Про подробиці майбутнього свята розповідали на прес-конференції його учасники - володарі Кубку СРСР у складі "Дніпра" олімпійський чемпіон Євген Яровенко та чемпіон Європи серед молодіжних збірних Андрій Сидельников.

- Спеціально до цієї дати відомий у нас виконавець Олег Рудой підготував пісню в пам'ять про тих людей, які, нажаль, вже немає поруч з нами, - розповів Яровенко. - Це Євген Куречевський, Микола Кудрицький, Іван Вишневський та Антон Шох, який забив гол у фіналі. Ми запрошуємо на стадіон усіх тих, хто мав відношення до команди тих років. А перед грою усі футболісти покладуть квіти на могили Кучеревсього, Вишневського та лікаря команди Миколи Чорного.

А от задум привезти на цей матч сам трофей - криштальну вазу, за яку з року в рік змагалися вся команди країни, наразі залишається лише мрією.

- Кубок знаходиться на довічному зберіганні у московського "Спартака", - розповідає Андрій Сидельников.-  Він застрахований і має велику цінність. З огляду на кордони між Україною та Росією, це практично унеможливлює його транспортування.

Обидва чемпіони висловили сподівання, що ця гра дасть позитивний поштовх сьогоднішньому "Дніпру".

- Ми всі чекаємо на те, щоб наша команда виборола трофей, - додав Яровенко.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...