App Store Google Play

ПР та БЮТ пообіцяли мерам подолати вето у вересні

27.07.2009 15:30

24 липня з 10 ранку під стінами Верховної Ради проходили відкриті Загальні збори Асоціації міст України. Близько тисячі представників місцевого самоврядування вимагали ухвалення змін до Бюджетного кодексу України. Нагадаємо, що Віктор Ющенко ветував прийнятий Верховною Радою Закон про зміни, що спричинило бурхливу реакцію членів Асоціації і змусило лідерів муніципального руху приїхати до столиці та заявити про свою позицію, адже місцеві територіальні громади очікували, що бюджети на 2010 рік будуть формуватися вже за новими принципами.

Учасники зборів делегували на зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином делегацію у складі Президента АМУ Івана Куліченка, віце-президента з виконавчої роботи Мирослава Пітцика, Запорізького міського голови Євгена Карташова, Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука та Українського міського голови Павла Козирєва.

До учасників відкритих загальних зборів АМУ, вийшли Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, заступник голови депутатської фракції від Партії регіонів Олександр Єфремов та голова депутатської фракції від партії БЮТ Іван Кириленко.
Володимир Литвин повідомив міським головам та депутатам місцевих рад, що нова редакція кодексу на 95 відсотків відповідає потребам територій і запропонував шукати компромісне рішення на зустрічі делегації АМУ та голів двох провідних фракцій - БЮТ та ПР.

В процесі наради була досягнута домовленість про напрацювання уточнень до нового Бюджетного кодексу. Думка учасників зустрічі була одностайною: в 2010 році варто встановити прямі бюджетні відносини для 1200 місцевих бюджетів і далі рухатися поступово.

Лідери депутатських фракцій зазначали, що розуміють всю відповідальність перед громадами за формування бюджетів на наступний рік і працюватимуть в такому режимі, щоб 1 вересня, об'єднавши зусилля, можна було подолати вето Президента.

Крім того, була сформована робоча група з опрацювання змін до Бюджетного кодексу України, до складу якої увійшли представники АМУ, депутатських фракцій та міністерства фінансів.

ФОТО прес-служба АМУ

 

 

Читайте також

Горохом об попередника

Горохом об попередника

4 Листопада 17:00
Президент середини

Президент середини

25 Жовтня 11:00

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...