App Store Google Play

ПР та БЮТ пообіцяли мерам подолати вето у вересні

27.07.2009 15:30

24 липня з 10 ранку під стінами Верховної Ради проходили відкриті Загальні збори Асоціації міст України. Близько тисячі представників місцевого самоврядування вимагали ухвалення змін до Бюджетного кодексу України. Нагадаємо, що Віктор Ющенко ветував прийнятий Верховною Радою Закон про зміни, що спричинило бурхливу реакцію членів Асоціації і змусило лідерів муніципального руху приїхати до столиці та заявити про свою позицію, адже місцеві територіальні громади очікували, що бюджети на 2010 рік будуть формуватися вже за новими принципами.

Учасники зборів делегували на зустріч з Головою Верховної Ради Володимиром Литвином делегацію у складі Президента АМУ Івана Куліченка, віце-президента з виконавчої роботи Мирослава Пітцика, Запорізького міського голови Євгена Карташова, Бориспільського міського голови Анатолія Федорчука та Українського міського голови Павла Козирєва.

До учасників відкритих загальних зборів АМУ, вийшли Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, заступник голови депутатської фракції від Партії регіонів Олександр Єфремов та голова депутатської фракції від партії БЮТ Іван Кириленко.
Володимир Литвин повідомив міським головам та депутатам місцевих рад, що нова редакція кодексу на 95 відсотків відповідає потребам територій і запропонував шукати компромісне рішення на зустрічі делегації АМУ та голів двох провідних фракцій - БЮТ та ПР.

В процесі наради була досягнута домовленість про напрацювання уточнень до нового Бюджетного кодексу. Думка учасників зустрічі була одностайною: в 2010 році варто встановити прямі бюджетні відносини для 1200 місцевих бюджетів і далі рухатися поступово.

Лідери депутатських фракцій зазначали, що розуміють всю відповідальність перед громадами за формування бюджетів на наступний рік і працюватимуть в такому режимі, щоб 1 вересня, об'єднавши зусилля, можна було подолати вето Президента.

Крім того, була сформована робоча група з опрацювання змін до Бюджетного кодексу України, до складу якої увійшли представники АМУ, депутатських фракцій та міністерства фінансів.

ФОТО прес-служба АМУ

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...