App Store Google Play

"Укрпромбанк" таки ліквідують?

24.07.2009 11:12

Близько 200 вкладників "Укрпромбанку" у п'ятницю пікетують Верховну раду, де сьогодні має відбутися позачергове засідання. Вони протестують проти ухвалення змін до деяких законодавчих актів про особливості проведення заходів з фінансового оздоровлення банків. Станом на 9:45 люди вишикувалися по периметру огорожі навколо парламенту, повідомляє ТСН.

Вони тримають гасла, в яких, зокрема, міститься заклик "не перетворювати "Укрпромбанк" на черговий МММ". На інших гаслах міститься звернення до прем'єра: "Юліє Тимошенко! Мільйон ошуканих вкладників Укрпромбанку - це твої втрачені голоси на виборах".

Нагадаємо, у середу в Києві пройшли мітинги вкладників "Укрпромбанку", які вимагали виконання зобов'язань за депозитними угодами. 21 липня минув термін дії мораторію на задоволення вимог кредиторів "Укрпромбанку", але грошей вкладники так і не дочекалися. Невеличкий мітинг відбувся і у Дніпропетровську - близько двох десятків людей, які не можуть повернути свої депозити, зібрались біля центральної філії установи на Набережній Леніна. Вони вимагали повернути їм гроші і склали відкриті листи до Президента, Прем'єр-міністра, генпрокурора, міністра внутрішніх справ україни та голови нацбанку.

Учора під час виїзного засідання Уряду у Дніпропетровську виконуючий обов'язки міністра фінансів Ігор Уманський повідомив про те, що Міністерство фінансів одержало пропозицію Національного банку з рекапіталізації Укрпромбанку і банку «Надра», що входять до групи найбільших.

Уманський відзначив, що Мінфін найближчим часом розгляне ці пропозиції, проте додав, що говорити про якісь конкретні рішення не можна доти, поки не будуть вирішені в першу чергу питання із зовнішніми боргами цих банків.
Експертно-аналтична рада, яка вирішуватиме долю двох проблемних банків, має зібратися найближчими днями.

Водночас, за повідомленням видання "Дело" з посиланням на авторитетне джерело  в Мінфіні, попереднє рішення по цим двом банкам вже прийняте. Банк "Надра" планується рекапіталізувати, але лише після реструктуризації зовнішніх зобов'язань, а на "Укрпромбанк" чекає ліквідація.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...