App Store Google Play

На 51 госпіталізовано ще одну людину

23.07.2009 18:49
В ході оголошеного журналістами 51 каналу безстрокового голодування на знак протесту проти "безпрецедентного тиску з боку губернатора" одну людину госпіталізовано, ще троє потребують медичної допомоги. Про це Дніпрограду повідомив Володимир Федоров, заступник генерального директора Дніпропетровського державного.

За словами пана Володимира, внаслідок голодування сталося  загострення хвороби у головного бухгалтера, лікарі наполягають на терміновій госпіталізації.

Нагадаємо, що це вже другий випадок госпіталізації, одну людину вже доставили до лікарні, ще двом медики надали допомогу на місці.

Нагадаємо, що основною вимогою голодувальників є зустріч з Президентом України Віктором Ющенком. Кілька днів тому голова прес-служби Президента Ірина Ванникова звернулися до журналістів 51 із закликом припинити голодування та дочекатись рішення суду.

Водночас, Володимир Федоров впевнений, що Віктор Ющенко досі мав неповну інформацію стосовно результатів перевірок. Наразі до Секретаріату Президента вирушив представник каналу з повним пакетом документів. Отож незабаром голодуючі чекають повторної реакції Глави держави.

Із закликом припинити протестні заходи до колективу 51 каналу звернулися також голова Верховної Ради Володимир Литвин та низка журналістів. Крім того, сьогодні з подібними словами до працівників ДОДТРК звернулася голова обласної організації ВО"Батьківщина" Антоніна Ульяхіна. Вона пообіцяла надіслати на 51 канал одного з дніпропетровських нардепів - Михайла Соколова та пообіцяла, що проблема буде розв'язана дуже швидко, так само, як і у випадку з місцевим 34 каналом, журналісти якого також вдавалися до голодування аби захиститись від рейдерського захоплення.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...