App Store Google Play

ГоловАПУ зробить парк зі звалища, а от цвинтарів не обіцяє

23.07.2009 13:14
За словами головного архітектора Дніпропетровська Юлії Саєнко, найбільш гостро у місті стоїть проблема з відведенням територій під цвинтарі. Про це вона розповіла під час гарячої лінії 22 липня.

Юлія В'ячеславівна запевнила, що генеральним планом забудови міста передбачені комунальні зони під цвинтарі, на яких немає диференціації - для людей вони чи для тварин. Водночас, вона зауважила, що цих зон не вистачає, тому в місті розростаються стихійні цвинтарі.

Вирішення проблеми, на думку головного архітектора - в кремації. І хоча поки що для людей в Дніпропетровську подібна послуга не доступна, проте існують печі для кремації тварин. Тому Юлія Саєнко порадила не розраховувати на окремий цвинтар для тварин, та й про нові людські цвинтарі поки що не думати.

Від сумної теми дискусія з мешканцями міста перейшла до приємного - в місті незабаром з'явиться новий парк! Причому з'явиться він на місці полігону для будівельних відходів. Юлія Саєнко зазначила, що у ГоловАПУ є проект, над яким вони працюють спільно з управлінням поводження з відходам. Проектом передбачена робота над Євпаторійською балкою між ж/м Перемога та ж/м Сокіл.

На сховищі ТБО буде використана естонська технологія, суть якої архітектор не розкрила. Але запевнила, що роботи вже розпочаті й проект розрахований на 10 років. "За 10 років замість смітника в місті буде новий парк", - пообіцяла мешканцям Юлія Саєнко, наголосивши, що це - єдиний метод рекреації звалищ твердих побутових відходів.

Крім того, головний архітектор області додала, що балок у нас у місті багато, і якщо реалізація даного проекту виявиться успішною, то роботи триватимуть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...