App Store Google Play

ГоловАПУ зробить парк зі звалища, а от цвинтарів не обіцяє

23.07.2009 13:14
За словами головного архітектора Дніпропетровська Юлії Саєнко, найбільш гостро у місті стоїть проблема з відведенням територій під цвинтарі. Про це вона розповіла під час гарячої лінії 22 липня.

Юлія В'ячеславівна запевнила, що генеральним планом забудови міста передбачені комунальні зони під цвинтарі, на яких немає диференціації - для людей вони чи для тварин. Водночас, вона зауважила, що цих зон не вистачає, тому в місті розростаються стихійні цвинтарі.

Вирішення проблеми, на думку головного архітектора - в кремації. І хоча поки що для людей в Дніпропетровську подібна послуга не доступна, проте існують печі для кремації тварин. Тому Юлія Саєнко порадила не розраховувати на окремий цвинтар для тварин, та й про нові людські цвинтарі поки що не думати.

Від сумної теми дискусія з мешканцями міста перейшла до приємного - в місті незабаром з'явиться новий парк! Причому з'явиться він на місці полігону для будівельних відходів. Юлія Саєнко зазначила, що у ГоловАПУ є проект, над яким вони працюють спільно з управлінням поводження з відходам. Проектом передбачена робота над Євпаторійською балкою між ж/м Перемога та ж/м Сокіл.

На сховищі ТБО буде використана естонська технологія, суть якої архітектор не розкрила. Але запевнила, що роботи вже розпочаті й проект розрахований на 10 років. "За 10 років замість смітника в місті буде новий парк", - пообіцяла мешканцям Юлія Саєнко, наголосивши, що це - єдиний метод рекреації звалищ твердих побутових відходів.

Крім того, головний архітектор області додала, що балок у нас у місті багато, і якщо реалізація даного проекту виявиться успішною, то роботи триватимуть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...