App Store Google Play

Голодування журналістів 51 каналу – нові жертви й інтриги

23.07.2009 10:21

Колектив Дніпропетровської ОДТРК продовжує голодування. Про це генеральний директор компанії Вікторія Шилова заявила в прямому ефірі 51 каналу.

Нагадаємо, що журналісти ДОДТРК почали безстрокове голодування 20 липня на знак протесту проти тиску на керівництво каналу з боку губернатора Віктора Бондаря. Серед вимог годувальників - зустріч з президентом Віктором Ющенком, як гарантом Конституції та свободи слова в Україні.

Не зважаючи на вчорашню заяву Ірини Ванникової, яка від імені Віктора Ющенка закликала журналістів припинити голодування, а директора компанії Вікторію Шилову - не втягувати трудовий колектив у рішення господарчої діяльності, Вікторія Шилова вважає за доцільне продовжувати акцію. На її думку, Президент не інформований належним чином про ситуації навколо обласного телерадіокомпанії.

Пані Шилова стверджує, що не прикривається колективом, а лише приєдналася до тих ініціаторів акції, які почали голодувати. Не зважає вона і на певні проблеми зі здоров'ям, які може викликати продовження голодування, адже вже одну людину госпіталізовано через кровотечу з підозрою на виразку шлунку. Директор ДОДТРК заявила, що пропонувала всім, хто має слабке здоров'я не приймати участь в акції, але "підлеглі її не слухаються".

Вчора ж певна група дніпропетровських журналістів закликали колег з ОДТРК припинити "нездорову акцію протесту". У зверненні голодування трудового колективу назване не захистом свободи слова, а проявом нездорових амбіцій керівництва держаної телерадіокомпанії.

Водночас у Вікторії Шилової з'явився й несподіваний однодумець - Павло Іванович Лазаренко. Про це повідомив сайт "Власти.нет" з посиланням на Гарольда Розенталя, адвоката колишнього прем'єр-міністра, який в даний час відбуває покарання в одній із тюрем США. За словами Розенталя, на цей мужній крок Лазаренко, що страждає на серйозні хронічні захворювання, наважився заради підтримки свободи слова, яка регулярно та систематично утискається на його батьківщині. Павло Лазаренко також надіслав клопотання Президенту Бараку Обамі з вимогою терміново обговорити питання свободи слова в Україні.

P.S.: як приємно, коли читачі не ведуться на "качок"! Всім би таких і побільше!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...