App Store Google Play

Двері в небо замкнули на замок

23.07.2009 15:27

На черговій XLVIIІ сесії міської ради до порядку денного знову було внесене питання передачі земельної ділянки площею 0,8 га по вулиці Космічній в оренду релігійній організації "Двері в небо" для будівництва храму.

Востаннє спроба передати ділянку віруючим була здійснена на вересневій сесії минулого року. Тоді проти цього рішення виступили депутати з фракції БЮТ і зняли питання з розгляду у порядку денному ХХХVІ сесії.

Цього разу пастор Коновалов, який вже кілька років поспіль збирає пожертви з прихожан і обіцяє їм побудувати 11-поверховий Храм Поклоніння, заручився підтримкою депутатів з фракції Партії регіонів. Відомо, що свого часу паства Юрія Коновалова допомагала регіоналам в провееднні антинатівських акцій, тож не дивно, що саме ПР і стала лобістом ділянки для церкви.

Втім, через неабияку активну позицію бютівців, лідерові регіоналів Олексію Тішкіну таки не вдалося "проштовхнути" питання передачі ділянки "Дверям в небо". Тепер релігійникам доведеться чекати, поки комісії повторно розглянуть це питання у встановленому порядку, і вже потім проект рішення може бути винесений на сесію. Тішкін пообіцяв, що вже у вересні депутати знову побачать проект в матеріалах сесії.

Релігійна організація "Двері в небо" ще з 2005 року намагається домогтися від міської ради отримання земельної ділянки по вул. Космічній, 5 для будівництва Храму Поклоніння. Міська рада вже кілька разів продовжувала релігійній організації термін оренди ділянки, втім жодних будівельних робіт там досі не проводилось. Лише перед закінченням чергового терміну оренди на місці запланованого будівництва були забиті пробні палі. Саме на цій підставі віруючі планували отримати в чергове отримати дозвіл на продовження оренди, однак міська рада  дозволу не надала.

За словами депутата від Блоку Юлії Тимошенко Анжеліки Пилипенко, пастор Коновалов використовував парафіян для власного збагачення: замість зводити обіцяний храм на занедбаній зараз ділянці, шахрай побудував собі маєток за містом.

Аби раз і назавжди припинити суперечки з цього приводу, Пилипенко запропонувала передати ділянку на Космічній, 5 Православній церкві, мовляв таким чином будуть зняті і звинувачення в існуванні комерційних інтересів і у приналежності до секти, якими депутати "люб'язно" обмінюються при розгляді питання.

Міський голова погодився з можливістю винесення такого рішення, втім не виключено, що його ухвалення спричинить серед городян не менший резонанс та соціальну напругу - на перший план вийде питання православній церкві якого саме патріархату слід передати ці 0,8 га.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...