App Store Google Play

Бондар взявся за “Олімпік-2”

23.07.2009 10:42

Голова облдержадміністрації Віктор Бондар ініціюватиме ряд зустрічей з представниками бізнесу, аби залучити інвестиції для завершення будівництва житлового комплексу "Олімпік-2". Про це повідомила прес-служба губернатора.

Як відомо, наразі "Олімпіку-2" готовий на 75%. Основною проблемою залишається не підключення будинку до мереж газопостачання, енергозабезпечення, каналізації і водопостачання.

За інформацією компанії-забудовника, аби завершити будівництво та здати в експлуатацію будинок сьогодні необхідно близько 24 млн. грн. Площа ж недобудови становить близько 9 тис кв. м.

"Одним із варіантів виходу з ситуації, - зазначає Віктор Бондар, - є залучення інвестора. Сьогодні за умови добудови будинку та приведення його до належних умов експлуатації інвестор може придбати цю площу по 300 доларів США за кв. м. Це дуже вигідна ціна. Однак ажіотаж навколо "Олімпіку-2" зробив цей проект непривабливим. Тому я готовий зустрічатися з представниками бізнесу для подальшої вирішення ситуації на користь людей, які вклали кошти у будівництво квартир».

Сьогодні три особи, пов'язані з будівництвом "Олімпік-2", знаходяться під підпискою про невиїзд. Це колишній голова райдержадміністрації, голова державної комісії про прийняття в експлуатацію об'єкта будівництва та представник державного архітектурно-будівельного контролю. Про це повідомив начальник управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури у Дніпропетровській області Роман Сосков.

Як повідомляє прокуратура, саме ці люди приймали об'єкт до здачі в експлуатацію. Крім того, з кримінальної справи щодо цього питання виділені ряд матеріалів для перевірки питань стосовно фонду фінансування будівництва і стосовно банкрутства підприємства та інше.

В свою чергу, Віктор Бондар відзначив, що всі винні особи у ситуації з будівництвом житлового комплексу "Олімпік-2" мають бути покарані в рамах чинного законодавства України.

Причиною такої активності обласної влади є численні пікетування та звернення мешканців недобудови до влади. До кого тільки не зверталися ошукані мешканці житлового комплексу: до ОДА, будівлю якої "олімпійці" пікетували разом з громадським об'єднанням ГРАД, до обласної прокуратури й обласної ради, нарешті Кабінету Міністрів та Генеральної прокуратури. Як показує ситуація, лише останні дії змогли зрушити ситуацію з мертвої точки.

Щоправда, сподіватися на виконання владою задекларованих вимог - підключення усіх інженерних комунікацій до 1 липня та завершення фасадних робіт до 1 серпня 2009 року незалежно від надходження бюджетних коштів на державну програму фінансування недобудов - все ж таки не варто.

Слід радіти хоча б тому, що держава і влада повернулися обличчям до ошуканих мешканців, серед яких і 4 родини, які постраждали від вибуху на Мандриківській 127, і взяли процес добудови під свій контроль.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...