App Store Google Play

Приват напустив на Шилову Ющенка

22.07.2009 11:13
Президент України Віктор Ющенко закликає колектив Дніпропетровської ОДТРК припинити  голодування  і дочекатись рішення суду. Про це повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Нагадаємо, вчора журналісти ДОДТРК оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти тиску на телеканал з боку губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Голодуючі вимагають зустрічі з Віктором Ющенком.

За словами Ірини Ванникової, Президенту відомо про конфліктну ситуацію між Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та місцевою ОДТРК. 9 квітня 2009 року Секретаріат Президента надіслав відповідні запити у Держкомтелерадіо та Генеральну прокуратуру з проханням розслідувати ситуацію та знайти механізми її вирішення. На сьогодні слідчим управлінням ГУ МВС України у Дніпропетровській області розслідується кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України щодо незаконного привласнення коштів, виділених з обласного бюджету. 

"Враховуючи це, Президент вважає за доцільне вжити відповідні заходи лише після завершення розслідування. Глава держави закликає директора ОДТРК не втягувати журналістів у вирішення господарських питань", - зазначає пані Ванникова.

Крім цього, за її словами  Віктор Ющенко вважає, що голова Дніпропетровської ОДА Віктор Бондар має зустрітися з журналістським колективом ОДТРК і знайти порозуміння з метою відновлення нормальної діяльності редакції.

У разі якщо журналістський колектив наполягатиме на зустрічі, глава держави готовий делегувати у Дніпропетровськ уповноваженого представника.

Телекритика

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...