App Store Google Play

Приват напустив на Шилову Ющенка

22.07.2009 11:13
Президент України Віктор Ющенко закликає колектив Дніпропетровської ОДТРК припинити  голодування  і дочекатись рішення суду. Про це повідомила прес-секретар Президента Ірина Ванникова.

Нагадаємо, вчора журналісти ДОДТРК оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти тиску на телеканал з боку губернатора Дніпропетровщини Віктора Бондаря. Голодуючі вимагають зустрічі з Віктором Ющенком.

За словами Ірини Ванникової, Президенту відомо про конфліктну ситуацію між Дніпропетровською обласною державною адміністрацією та місцевою ОДТРК. 9 квітня 2009 року Секретаріат Президента надіслав відповідні запити у Держкомтелерадіо та Генеральну прокуратуру з проханням розслідувати ситуацію та знайти механізми її вирішення. На сьогодні слідчим управлінням ГУ МВС України у Дніпропетровській області розслідується кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст. 190 КК України щодо незаконного привласнення коштів, виділених з обласного бюджету. 

"Враховуючи це, Президент вважає за доцільне вжити відповідні заходи лише після завершення розслідування. Глава держави закликає директора ОДТРК не втягувати журналістів у вирішення господарських питань", - зазначає пані Ванникова.

Крім цього, за її словами  Віктор Ющенко вважає, що голова Дніпропетровської ОДА Віктор Бондар має зустрітися з журналістським колективом ОДТРК і знайти порозуміння з метою відновлення нормальної діяльності редакції.

У разі якщо журналістський колектив наполягатиме на зустрічі, глава держави готовий делегувати у Дніпропетровськ уповноваженого представника.

Телекритика

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...