App Store Google Play

Литвин підсипав дніпропетровцям цукру і додав солі на рану

22.07.2009 16:26

Виберіть мене -  і я перетворю ваше життя на казку! Таке гасло обрав для себе майбутній  кандидат у президенти України, а наразі - спікер Верховної Ради Володимир Литвин. Під час робочої поїздки до Дніпропетровська голова ВР не утримався від передвиборної агітації і заявив, що у випадку свого обрання Президентом візьме до своєї команди чимало дніпропетровців.

«Я виходжу з того, що на високі посади в Києві треба брати людей, котрі мають базу, мають школу, мають досвід. Показовий факт, що у нас у деяких міністрів перший запис у трудовій книжці - «Міністр», або те, що деякі голови адміністрацій, котрі так і не вивчили за час свого перебування на посаді в області, я маю на увазі на Поліссі, кількість районів і так і не змогли запам'ятати прізвище керівників районів», - полестив мешканцям не першого, але і не другого в Україні міста Володимир Литвин.

Серед перших Литвин волів би взяти до своєї команди «інтелігентну та делікатну людину» - очільника обласного осередку Народної партії на Дніпропетровщині Миколу Деркача.

Схоже, що кандидат у Президенти зі стажем Володимир Михайлович Литвин вирішив взяти на озброєння  безвідмовний метод привертання до себе електорату: в кожному регіоні говорити те, що люди хочуть почути, обіцяти те, що вони хочуть, щоб їм пообіцяли. На Заході слід говорити про визнання ОУН-УПА, на Півдні - протилежне, Дніпропетровську обіцяти відновити колишню його могутність, Донецьку - залишити існуюче політичне лоббі тощо. Зазвичай спрацьовує на відмінно: все залежить лише від фантазії та обізнаності кандидата.

На додачу Литвин вдарив по болючому і зізнався, що вважає Дніпропетровськ гідним містом для проведення Євро-2012, але для цього депутати, які представляють область у Верховній Раді, не мали б працювати на підтанцьовках у своїх лідерів, а натомість боротися за рідне місто.

Водночас він додав, що за існуючого розвитку подій» Євро-2012 може стати для України «блакитною мрією». Головним завданням, на його думку, зараз є втриматись і не втратити прав на проведення Чемпіонату принаймні у тих українських містах, які ще не вибули зі списку УЄФА.

Теги: Литвин

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...