App Store Google Play

Куліченко в Ялті пішов у школу

20.07.2009 16:01

Сьогодні, 20 липня, в Ялті  в рамках V Українського муніципального форуму проходить ХІІ Літня школа для міських голів, участь в якій беруть понад 300 міських голів, представники Уряду - Міністр регіонального розвитку та будівництва України Василь Куйбіда, Міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко, Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель, Голова Державного комітету України із земельних ресурсів Олег Кулініч, заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський, а також народні депутати України.

Метою форуму є відпрацювання пріоритетів муніципальної політики в умовах фінансово-економічної кризи, залучення центральних органів влади до діалогу для вирішення нагальних питань життєзабезпечення міст, а також презентація кращих практик муніципального менеджменту.

Учасники форуму планують обговорити принципи формування бюджету на 2010 рік, перспективи реформування податкового законодавства та ЖКГ, проблеми соціального захисту населення тощо. Відкрив Форум Президент АМУ, Дніпропетровський міський голова І.Куліченко.

Учасники форуму - мери міст України вже звернулися до Президента України Віктора Ющенка з проханням підписати ухвалений Верховною Радою Закон України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

"Цей Закон вже давно очікувався муніципальною громадськість як важливий крок на шляху до децентралізації публічних фінансів, зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування відповідно до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування.
Виражаючи волю 347 міських територіальних громад України, ми, учасники V Українського муніципального форуму, звертаємося до Вас, вельмишановний пане Президенте України, як до гаранта нашого конституційного права на місцеве самоврядування, врахувати позицію муніципальної громадськості при прийнятті надзвичайно важливого рішення та підписати зазначений Закон", - йдеться у зверненні.

Між тим, за повідомленням першого заступника голови Секретаріату Президента, представника Президента у Кабінеті міністрів Олександра Шлапака, Віктор Ющенко наклав вето на закон №2709 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...