App Store Google Play

Куліченко в Ялті пішов у школу

20.07.2009 16:01

Сьогодні, 20 липня, в Ялті  в рамках V Українського муніципального форуму проходить ХІІ Літня школа для міських голів, участь в якій беруть понад 300 міських голів, представники Уряду - Міністр регіонального розвитку та будівництва України Василь Куйбіда, Міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко, Голова Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Олександра Кужель, Голова Державного комітету України із земельних ресурсів Олег Кулініч, заступник Міністра фінансів України Анатолій Мярковський, а також народні депутати України.

Метою форуму є відпрацювання пріоритетів муніципальної політики в умовах фінансово-економічної кризи, залучення центральних органів влади до діалогу для вирішення нагальних питань життєзабезпечення міст, а також презентація кращих практик муніципального менеджменту.

Учасники форуму планують обговорити принципи формування бюджету на 2010 рік, перспективи реформування податкового законодавства та ЖКГ, проблеми соціального захисту населення тощо. Відкрив Форум Президент АМУ, Дніпропетровський міський голова І.Куліченко.

Учасники форуму - мери міст України вже звернулися до Президента України Віктора Ющенка з проханням підписати ухвалений Верховною Радою Закон України „Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

"Цей Закон вже давно очікувався муніципальною громадськість як важливий крок на шляху до децентралізації публічних фінансів, зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування відповідно до вимог Європейської хартії місцевого самоврядування.
Виражаючи волю 347 міських територіальних громад України, ми, учасники V Українського муніципального форуму, звертаємося до Вас, вельмишановний пане Президенте України, як до гаранта нашого конституційного права на місцеве самоврядування, врахувати позицію муніципальної громадськості при прийнятті надзвичайно важливого рішення та підписати зазначений Закон", - йдеться у зверненні.

Між тим, за повідомленням першого заступника голови Секретаріату Президента, представника Президента у Кабінеті міністрів Олександра Шлапака, Віктор Ющенко наклав вето на закон №2709 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...