App Store Google Play

Бичков: "Політики своєю бездіяльністю по ЄВРО-2012 принижують Україну"

20.07.2009 11:13

Як заявив в ефірі програми «Дев'ята студія» на Другому національному радіо голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни», народний депутат України останніх кількох скликань Сергій Бичков, український шлях до парламентської республіки у сучасних умовах є практично шлях до руїни в державі.

«Тільки подивіться, що коїлося у Верховній Раді. Це справжнісінький цирк на увесь світ у виконанні народних депутатів України, які замість того, щоб відстоювати інтереси народу, долати кризові явища в національній економіці ведуть боротьбу за симпатії виборців напередодні старту президентської кампанії», - сказав Сергій Бичков.

На його думку, теперішні можновладці так захопилися політичною грою, що повністю забули про державні справи. «Передусім, це стосується підготовки до ЄВРО-2012, рівень якої надзвичайно низький. Це свідчить тільки про відсутність ефективних менеджерів, які працюють на державу, а не на власні інтереси, як це роблять Віктор Янукович та Юлія Тимошенко. Вони своєю діяльністю на високих державних посадах довели свою бездарність, своїми підкилимними переговорами про поділ країни втратили не тільки політичне обличчя, але й елементарну мораль. Вони не мають морального права йти у президенти України», - зазначив голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни».

За його словами, Тимошенко та Янукович прагнуть влади тільки з однією метою - це власне самозбагачення. «Цитуючи Салтикова-Щедріна, у них на язику «держава», а у думках - пиріг з казенною начинкою. У будь-якій європейській державі політики, які так себе скомпрометували, давно б зійшли з політичної сцени, але не в Україні, де прикриваючись цивілізованістю, вгамовують свої феодальні апетити», - підкреслив Сергій Бичков.

Відповідаючи на запитання ведучого, про можливі результати візиту в Україну віце-президента США Джозефа Байдена, Сергій Бичков зазначив, що основною темою переговорів буде обговорення Хартії про стратегічне партнерство, яка була підписана між Україною та США у грудні минулого року та підготовка зустрічі між Віктором Ющенком і Бараком Обамою «Візит Байдена для України надзвичайно важливий, оскільки є реальна можливість знову підтвердити незмінність зовнішньополітичного курсу України - рух до ЄС та НАТО, та накреслити дорожню карту двосторонніх відносин між обома країнами», - сказав він.

Сергій Бичков вважає, що одним із головних акцентів у переговорах під час візиту Байдена повинен бути зроблений на питанні безпеки. «Мова йде про перспективи членства України в НАТО. На сьогоднішній день - це найбільш реальний інструмент забезпечення безпеки країни, і ніякий ОДКБ, ні поки що міфічна система європейської безпеки не здатні адекватно зробити це. Росія втрачає геополітичний вплив. Про це свідчить відмова багатьох президентів країн СНД взяти участь у найближчому неформальному саміті Співдружності Незалежних Держав, тому можна спрогнозувати певні кроки російського керівництва по відношенню до ряду держав, у тому числі і України, для відновлення так званої «зони впливу». І для нас важливо донести це до США та почути їх позицію та підтримку з цього приводу», - резюмував Сергій Бичков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...