App Store Google Play

Дніпропетровцям показали сучасний тролейбус. На два тижні

17.07.2009 14:59

Днями мешканці Дніпропетровська, переважно Жовтневого району, мали змогу побачити на вулицях міста незвичний новенький зелений тролейбус. Поява новенького "рогатого" викликала неабиякий ажіотаж у городян, адже міський електротранспорт в Дніпропетровську знаходиться на межі зникнення.

Як розповів Дніпрограду виконуючий обов'язки директора МДКЕП Дніпроміськелектротранс Володимир Легкий, тролейбус, який викликав такий інтерес у мешканців міста виготовлений на Луцькому машинобудівного заводу "Богдан" і курсує вулицями Дніпропетровська з презентаційною метою.

Фірма-виробник надає тролейбус електротранспортним підприємствам великих міст України для того, щоб вони змогли скласти своє враження про цей транспортний засіб, тобто взяти участь у свого роді тест-драйві.  До Дніпропетровська він завітав лише на два тижні з Сімферополя, а вже 26 липня вирушить у Запоріжжя.

У Дніпропетровському Міськелектротрансі радо скористалися наданою можливістю і влаштували новому Богдану експлуатаційні випробування.

Тиждень, що минає, тролейбус відпрацював на маршрутах трамвайно-тролейбусного депо №2, а вже з понеділка зелене диво перейде на маршрути депо №1 і на ньому зможуть проїхатись мешканці Лівобережжя. Планується, що тестовий тролейбус використають на маршрутах № 7, 15 та 20.

Втім, очікувати, що подібні дива сучасної вітчизняної техніки незабаром наповнять наші вулиці та змінять морально та фізично застарілі тролейбуси не варто, адже луччани за одного свого "рогатого" просять трохи більш, як 1 мільйон 200 тисяч гривень. Водночас, за словами Володимира Михайловича, придбання нового рухомого складу електротранспорту бюджетом міста на поточний рік не передбачене. Виділені міськрадою шість мільйонів гривень дозволяють міським транспортникам ледь животіти: на них буде відремонтовано 13 стареньких тролейбусів та 14 трамваїв. Для порівняння: в сусідніх Запоріжжі та Донецьку на оновлення та капітальний ремонт рухомого скалу електротранспорту цьогоріч виділено коштів стільки, скільки Дніпропетровськ виділив сукупно за 10 років.

Між тим, за оцінками фахівців Дніпроелектротрансу, для того, щоб забезпечити перевезення міським електротранспортом у повній мірі та на належному рівні, Дніпропетровськ потребує близько восьми нових машин на рік.

ФОТО: Денис Щербина

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...