App Store Google Play

У Нікополі ловили Лозінського

16.07.2009 11:06

Екс-депутата БЮТ Віктора Лозінського, підозрюваного в убивстві мешканця Кіровоградщини Володимира Олійника, правоохоронці намагалися впіймати у місті Нікополь Дніпропетровської області, але він там не з'явився.

Як повідомило газеті "Сегодня" джерело в Генпрокуратурі, 14 і 15 липня була велика надія, що оголошений у розшук екс-депутат потрапить у розставлені слідством "тенета".

За оперативною інформацією, Лозінський нібито мав з'явитися за однією з двох адрес у Нікополі. Туди виїхали, зробили обшук і сіли у засідки дві групи: одна - зі співробітників Служби безпеки України, інша - прокурорська. Однак Лозінський там не з'явився. Опергрупи виїхали до Києва для доповіді керівництву.

За словами заступника генпрокурора Віталія Щоткіна (віднедавна курує все слідство у ГПУ, за винятком декількох особливо резонансних справ - таких, як отруєння Віктора Ющенка чи пошуки екс-генерала Олексія Пукача, який проходить у "справі Гонгадзе"), Лозінського шукають поки що в Україні.

"У нас немає даних, що Лозинський покинув країну, тому перевіряємо інформацію про його перебування усередині України", - сказав Щоткін.

Як відомо, у середу, 15 липня, Міністерство внутрішніх справ оголосило, що тим, хто повідомить про місцеперебування Лозінського, гарантовані конфіденційність і винагорода (дзвонити за телефонами у Києві 254-78-14, 254-75-14, 256-10-63, або 102).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...