App Store Google Play

Працівники Метробуду закликають Тимошенко втрутитись

16.07.2009 18:39

Дніпропетровські метробудівники звернулися до Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням взяти питання будівництва метро під контроль та створити Урядову комісію для розслідування причин небезпечної ситуації, що склалася на об'єктах метробуду в Дніпропетровську. Працівники підприємства впевнені, що без втручання Юлії Тимошенко неможливо усунути причини, що викликали цю ситуацію.

У зверненні метробудівники звертають увагу Прем'єр-міністра на те, що на об'єктах метробудування у Дніпропетровську склалася небезпечна для міської забудови ситуація. Наразі на межі затоплення знаходяться 1200 погонних метрів підземних виробок в центрі міста. В будь-який момент ситуація може вийти з-під контролю, наголошують автори.

Причиною цієї катастрофічної ситуації є повна  відсутність фінансування будівництва метро в цьому році. Замовник - органи місцевого самоврядування, не вживають жодних заходів для того, аби виправити ситуацію, йдеться в листі.

Вочевидь, останньою краплею, що переповнила чашу терпіння самовідданих будівників підземки, стало вчорашнє відверте та цинічне блюзнірство депутатів міськради  під час обговорення та голосування проекту рішення про звільнення ДП "Метробуд" від сплати податку за землю в розмірі, що зараховується до бюджету міста.

Представники депутатської більшості за байдужого мовчання опозиції відмовили ДП "Метробуд", влаштувавши при цьому в сесійній залі піар виставу. Таким чином вони загнали адміністрацію Метробуду, яка наразі працює один день на тиждень, у глухий кут, адже відносно незначна за мірками міського бюджету сума в 200 тисяч гривень є непідйомною для державного підприємства, яке має значну заборгованість по зарплаті перед працівниками і однаково не зможе сплатити податок. Для надання пільги не вистачило двох голосів: "за" проголосували 59 депутатів.

Як тут не пригадати, що на минулій сесії депутати одностайно звільнили від орендної плати офіс та громадську приймальню народного депутата Олега Царьова, який для дніпропетровської міськради виявився милішим за метрополітен. Воно й не дивно: на метро наші депутати не їздять, а Царьов - ось він, щодва кілометри на бігбордах.

Згодом, вже після перерви, депутати зглянулись над метробудівцями і погодились пере голосувати питання про надання пільг. Втім, до того моменту в залі залишилось трохи більше, ніж 50 обранців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...