App Store Google Play

На “Метеорі” готують десяток майбутніх олімпійців

15.07.2009 09:07

Шестеро спортсменів СК «Метеор» (Дніпропетровськ) вже готуються до виступів на олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, ще троє фігуристів є кандидатами на участь у зимових олімпійських іграх у канадському Ванкувері в лютому 2010. Про це заступник директора СК «Метеор» Ольга Деньгіна повідомила на прес-конференції в ІА "Время" 14 липня.

До списку претендентів на участь в олімпіаді входять найтитулованіша українська бадмінтоністка Лариса Грига, яка посідає 20-те місце у світовому рейтингу, 19-річна легкоатлетка Маргарита Дорожон, двократний учасник Олімпійських ігор, спортсмен зі стрибків у воду Юрій Шляхов, плавець Андрій Говоров, дзюдоїст Валентин Греков та чемпіонка світу з кульової стрільби Наталія Кальниш.

Шанси усіх шести спортсменів, як зазначила Ольга Деньгіна, на призові олімпійські місця дуже високі, адже це кращі спортсмени із усіх, що сьогодні є в підготовці, на них спрямована вся увага федерацій та олімпійського комітету.

Що ж до фігуристів, то претендентами на участь в Олімпіаді є Віталій Сазонець, що виступає в одиночному катанні та пара Катерина Костенко - Роман Талан. Як зазначила Ольга Деньгіна, наразі фігуристи «Метеора» підготували нові програми, «обкатування» яких вже триває.

Нажаль, заступник директора спортивного комплексу не чекає від своїх вихованців високих досягнень, адже дніпропетровським фігуристам-майбутнім учасникам Олімпіади не вистачає коштів як на пошиття костюмів, так і навіть на придбання якісних ковзанів.

Спортсмени СК «Метеор» представляли Україну в 5-ти видах спорту на Олімпіаді 2008 року в Пекіні. Нажаль, жоден з них за підсумками змагань не виборов призового місця. Виступ плавця Андрія Сардинова, на якого у комплексі покладали чи не найбільше надій, був визнаний незадовільним: спортсмен зміг посісти лише 7-ме місце.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...