App Store Google Play

На “Метеорі” готують десяток майбутніх олімпійців

15.07.2009 09:07

Шестеро спортсменів СК «Метеор» (Дніпропетровськ) вже готуються до виступів на олімпійських іграх 2012 року в Лондоні, ще троє фігуристів є кандидатами на участь у зимових олімпійських іграх у канадському Ванкувері в лютому 2010. Про це заступник директора СК «Метеор» Ольга Деньгіна повідомила на прес-конференції в ІА "Время" 14 липня.

До списку претендентів на участь в олімпіаді входять найтитулованіша українська бадмінтоністка Лариса Грига, яка посідає 20-те місце у світовому рейтингу, 19-річна легкоатлетка Маргарита Дорожон, двократний учасник Олімпійських ігор, спортсмен зі стрибків у воду Юрій Шляхов, плавець Андрій Говоров, дзюдоїст Валентин Греков та чемпіонка світу з кульової стрільби Наталія Кальниш.

Шанси усіх шести спортсменів, як зазначила Ольга Деньгіна, на призові олімпійські місця дуже високі, адже це кращі спортсмени із усіх, що сьогодні є в підготовці, на них спрямована вся увага федерацій та олімпійського комітету.

Що ж до фігуристів, то претендентами на участь в Олімпіаді є Віталій Сазонець, що виступає в одиночному катанні та пара Катерина Костенко - Роман Талан. Як зазначила Ольга Деньгіна, наразі фігуристи «Метеора» підготували нові програми, «обкатування» яких вже триває.

Нажаль, заступник директора спортивного комплексу не чекає від своїх вихованців високих досягнень, адже дніпропетровським фігуристам-майбутнім учасникам Олімпіади не вистачає коштів як на пошиття костюмів, так і навіть на придбання якісних ковзанів.

Спортсмени СК «Метеор» представляли Україну в 5-ти видах спорту на Олімпіаді 2008 року в Пекіні. Нажаль, жоден з них за підсумками змагань не виборов призового місця. Виступ плавця Андрія Сардинова, на якого у комплексі покладали чи не найбільше надій, був визнаний незадовільним: спортсмен зміг посісти лише 7-ме місце.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...