App Store Google Play

Дніпропетровці створюють нові партії

15.07.2009 18:20

Міністерство юстиції зареєструвало три політичних партії. Тепер в Україні вже 172 партії. Про це йдеться у офіційному повідомленні Мін'юсту.

Зокрема, здійснено реєстрацію Політичної партії "Справедлива країна", яку очолив наш земляк Руслан Токар. Рішення про створення партії було ухвалене на установчому з'їзді організації 28 квітня цього року.

Руслан Токар є генеральним директором ТОВ "ТАКО". Свого часу компанія планувала вкласти в розвиток комунальної інфраструктури Нікополя 60 мільйонів гривень, реалізувати проекти будівництва житла. Втім, через небажання місцевої влади співпрацювати з приватним підприємцем, Токарю довелося згорнути проекти.

В березні прокурор Самарського району Юлдашев по телефону, посилаючись особисто на прокурора області Михайла Косюту, вимагав від генерального директора групи "ТАКО" Руслана Токаря повернення боргів в розмірі 97 тисяч гривень перед чернівецькою фірмою «Фараон», погрожуючи в разі невиконання цих вимог протягом дня вжити каральних санкцій проти Руслана Токаря та його підприємства.

Також, Міністерством юстиції ухвалено рішення про реєстрацію політичної партії "Партія сильної влади". Головою партії  на установчих зборах 20 серпня 2008 року було обрано криворіжанку Сергієнко Ларису Василівну, заступника директора ТОВ "АБВ-Комбі". В 2006 році Людмила Сергієнко була включена до виборчого списку кандидатів у народні депутати України Політичної партії "Партія політики Путіна" під № 35.

Крім того, Мін'юстом зареєстровано політичну партію "Партія місцевого самоврядування". Рішення про утворення організації було ухвалено установчим з'їздом від 02 травня 2009 року. Згідно з інформацією, наданою до Мін'юсту, керівником партії обрано Ржечцького Олексія Вікторовича, 1966 р.н., помічник народного депутата). Міністерством юстиції внесено записи про реєстрацію нових партійних організацій до Реєстру політичних партій України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...