App Store Google Play

Дніпропетровці створюють нові партії

15.07.2009 18:20

Міністерство юстиції зареєструвало три політичних партії. Тепер в Україні вже 172 партії. Про це йдеться у офіційному повідомленні Мін'юсту.

Зокрема, здійснено реєстрацію Політичної партії "Справедлива країна", яку очолив наш земляк Руслан Токар. Рішення про створення партії було ухвалене на установчому з'їзді організації 28 квітня цього року.

Руслан Токар є генеральним директором ТОВ "ТАКО". Свого часу компанія планувала вкласти в розвиток комунальної інфраструктури Нікополя 60 мільйонів гривень, реалізувати проекти будівництва житла. Втім, через небажання місцевої влади співпрацювати з приватним підприємцем, Токарю довелося згорнути проекти.

В березні прокурор Самарського району Юлдашев по телефону, посилаючись особисто на прокурора області Михайла Косюту, вимагав від генерального директора групи "ТАКО" Руслана Токаря повернення боргів в розмірі 97 тисяч гривень перед чернівецькою фірмою «Фараон», погрожуючи в разі невиконання цих вимог протягом дня вжити каральних санкцій проти Руслана Токаря та його підприємства.

Також, Міністерством юстиції ухвалено рішення про реєстрацію політичної партії "Партія сильної влади". Головою партії  на установчих зборах 20 серпня 2008 року було обрано криворіжанку Сергієнко Ларису Василівну, заступника директора ТОВ "АБВ-Комбі". В 2006 році Людмила Сергієнко була включена до виборчого списку кандидатів у народні депутати України Політичної партії "Партія політики Путіна" під № 35.

Крім того, Мін'юстом зареєстровано політичну партію "Партія місцевого самоврядування". Рішення про утворення організації було ухвалено установчим з'їздом від 02 травня 2009 року. Згідно з інформацією, наданою до Мін'юсту, керівником партії обрано Ржечцького Олексія Вікторовича, 1966 р.н., помічник народного депутата). Міністерством юстиції внесено записи про реєстрацію нових партійних організацій до Реєстру політичних партій України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...