App Store Google Play

Дніпропетровці створюють нові партії

15.07.2009 18:20

Міністерство юстиції зареєструвало три політичних партії. Тепер в Україні вже 172 партії. Про це йдеться у офіційному повідомленні Мін'юсту.

Зокрема, здійснено реєстрацію Політичної партії "Справедлива країна", яку очолив наш земляк Руслан Токар. Рішення про створення партії було ухвалене на установчому з'їзді організації 28 квітня цього року.

Руслан Токар є генеральним директором ТОВ "ТАКО". Свого часу компанія планувала вкласти в розвиток комунальної інфраструктури Нікополя 60 мільйонів гривень, реалізувати проекти будівництва житла. Втім, через небажання місцевої влади співпрацювати з приватним підприємцем, Токарю довелося згорнути проекти.

В березні прокурор Самарського району Юлдашев по телефону, посилаючись особисто на прокурора області Михайла Косюту, вимагав від генерального директора групи "ТАКО" Руслана Токаря повернення боргів в розмірі 97 тисяч гривень перед чернівецькою фірмою «Фараон», погрожуючи в разі невиконання цих вимог протягом дня вжити каральних санкцій проти Руслана Токаря та його підприємства.

Також, Міністерством юстиції ухвалено рішення про реєстрацію політичної партії "Партія сильної влади". Головою партії  на установчих зборах 20 серпня 2008 року було обрано криворіжанку Сергієнко Ларису Василівну, заступника директора ТОВ "АБВ-Комбі". В 2006 році Людмила Сергієнко була включена до виборчого списку кандидатів у народні депутати України Політичної партії "Партія політики Путіна" під № 35.

Крім того, Мін'юстом зареєстровано політичну партію "Партія місцевого самоврядування". Рішення про утворення організації було ухвалено установчим з'їздом від 02 травня 2009 року. Згідно з інформацією, наданою до Мін'юсту, керівником партії обрано Ржечцького Олексія Вікторовича, 1966 р.н., помічник народного депутата). Міністерством юстиції внесено записи про реєстрацію нових партійних організацій до Реєстру політичних партій України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...