App Store Google Play

Віктор Бондар порадив хліборобам, як збагатіти

13.07.2009 14:59

Зерно нового врожаю його виробники зможуть реалізувати за "адекватними цінами", але лише взимку. Про це, зокрема, заявив на спільній нараді з аграріями області губернатор Віктор Бондар. Голова ОДА також відзначив непогані перспективи отримання високих врожаїв у області цього року.

Нарада з аграріями проходило в Новомосковському районі, на базі Аграрного холдингу, одного із кращих сільськогосподарських підприємств не тільки в області, але й в Україні. Під час наради губернатор ознайомився, у якому стані перебувають поля перед збиранням, як готова техніка та поцікавився рівнем оплати праці трударів.

Як і щороку, головною проблемою на сьогодні аграрії вважають реалізацію зібраного врожаю. Уже точно відомо, що врожай зернових буде менше ніж торік на 25-30 відсотків, як в Україні, так і у всій Європі. Було б логічно, щоб ціна його закупівлі зернотрейдерами була вищою, ніж торік.

Віктор Васильович запевнив виробників, що хоча подібні питання вимагають рішення на рівні уряду, однак він має намір вирішити його й на рівні області. Всі виробники висловили сподівання, що обладміністрація почне певні дії, спрямовані на захист їх інтересів.

В своєму заключному зверненні до селян губернатор Дніпропетровської області запропонував типово "комерційний" вихід із ситуації, що склалася: притримати зерно нового врожаю й продавати його наприкінці року. На його думку, закупівельні ціни низькі, бо ринок зерна поки що перенасичений. "Необхідно дочекатися вигідного періоду й, завдяки цьому, одержати гарний економічний результат!" - порадив аграріям губернатор.

Колишньому транспортнику, а нині державному управлінцеві Віктору Бондарю мабуть забули пояснити, що підприємства сфери агропромислового комплексу щороку живуть в кредит. І кредити ці вони беруть "під майбутній врожай". Тому кожен місяць затримки з розрахунком - це зростання боргів і так незаможних аграріїв перед банками та холдингами. Та й елеватори може собі дозволити на сьогодні далеко не кожен простий фермер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...