App Store Google Play

Віктор Бондар порадив хліборобам, як збагатіти

13.07.2009 14:59

Зерно нового врожаю його виробники зможуть реалізувати за "адекватними цінами", але лише взимку. Про це, зокрема, заявив на спільній нараді з аграріями області губернатор Віктор Бондар. Голова ОДА також відзначив непогані перспективи отримання високих врожаїв у області цього року.

Нарада з аграріями проходило в Новомосковському районі, на базі Аграрного холдингу, одного із кращих сільськогосподарських підприємств не тільки в області, але й в Україні. Під час наради губернатор ознайомився, у якому стані перебувають поля перед збиранням, як готова техніка та поцікавився рівнем оплати праці трударів.

Як і щороку, головною проблемою на сьогодні аграрії вважають реалізацію зібраного врожаю. Уже точно відомо, що врожай зернових буде менше ніж торік на 25-30 відсотків, як в Україні, так і у всій Європі. Було б логічно, щоб ціна його закупівлі зернотрейдерами була вищою, ніж торік.

Віктор Васильович запевнив виробників, що хоча подібні питання вимагають рішення на рівні уряду, однак він має намір вирішити його й на рівні області. Всі виробники висловили сподівання, що обладміністрація почне певні дії, спрямовані на захист їх інтересів.

В своєму заключному зверненні до селян губернатор Дніпропетровської області запропонував типово "комерційний" вихід із ситуації, що склалася: притримати зерно нового врожаю й продавати його наприкінці року. На його думку, закупівельні ціни низькі, бо ринок зерна поки що перенасичений. "Необхідно дочекатися вигідного періоду й, завдяки цьому, одержати гарний економічний результат!" - порадив аграріям губернатор.

Колишньому транспортнику, а нині державному управлінцеві Віктору Бондарю мабуть забули пояснити, що підприємства сфери агропромислового комплексу щороку живуть в кредит. І кредити ці вони беруть "під майбутній врожай". Тому кожен місяць затримки з розрахунком - це зростання боргів і так незаможних аграріїв перед банками та холдингами. Та й елеватори може собі дозволити на сьогодні далеко не кожен простий фермер.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...