App Store Google Play

Сергій Бичков: "Тимошенко працює на чужі державні інтереси"

07.07.2009 15:04

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни», народний депутат України останніх кількох скликань Сергій Бичков вважає, що газові відносини між Україною та Росією необхідно вибудовувати тільки в економічній площині, і будь-яка співпраця між обома державами у цій сфері повинна виходити виключно з власних національних пріоритетів.

Про це він заявив в програмі «Дев'ята студія» на Другому національному радіо, коментуючи можливість отримання Україною російського кредиту у розмірі 4 млрд. доларів для розрахунків за імпортований газ.

За його словами, якщо уряд Тимошенко візьме у Росії кредит, то під питанням опиниться реалізація положень Брюссельської декларації, підписаної з ЄС, згідно якої українське керівництво зобов'язувалось провести реформу внутрішнього газового ринку, де панує тотальна корупція. «Підписання кредитного договору з Росією - це фактична здача національних інтересів з метою вирішення фінансових питань у короткостроковій перспективі», - зазначив Сергій Бичков.

На думку лідера Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни», не зрозуміло, чому сума кредиту складає саме 4 мільярди, а не 2, як вважають в Європейському Союзі. «Складається таке враження, що частиною кредитних грошей Тимошенко намагатиметься залатати бюджетні дірки, адже грошей МВФ не вистачає, що підтримати українську економіку, падіння ВВП якої складає у першому півріччі близько 20%, що є чи не найбільшим показником у світі. Неефективність українського політичного менеджменту просто вражає, у порівнянні з сусідньою Польщею, де в умовах світової фінансової кризи спостерігається ріст ВВП в 1%», - наголосив Сергій Бичков.

«На відміну від тієї ж Польщі, яка намагається максимально диверсифікувати енергопостачання і зменшити залежність від російського газу, ведучи переговори з Азербайджаном, Алжиром та іншими країнами, уряд Юлії Тимошенко робить навпаки, збільшує енергетичну залежність України від Росії: фактично зруйновано видобуток газу в Причорномор'ї, має місце нецільове використання нафтопроводу «Одеса - Броди», гальмування міжнародних енергетичних ініціатив президента Віктора Ющенка, поставлення під загрозу реформування НАК «Нафтогаз» у зв'язку з можливим отриманням російського кредиту, тощо», - констатував Сергій Бичков.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» зауважив, що куди б не дивилася Юлія Тимошенко, її зовнішньополітичний вектор завжди направлений на схід, у сторону Росії. «Росія - є набагато ближчою по духу для Тимошенко, тому, щоб не дратувати східного сусіда, Юлія Тимошенко мовчить про НАТО, говорячи про перспективи участі України у поки що міфічній європейській політиці безпеки. Так само це стосується і розвитку демократії. Нещодавня невдала спроба узурпації влади через внесення недемократичних змін в Конституцію навряд чи зрозуміли б європейські партійні партнери Тимошенко, зате зрозуміли б на сході», - підкреслив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....