App Store Google Play

Дніпропетровські мери вимагають звільнити Шилову за підрив їх авторитету

07.07.2009 13:58

Дніпропетровські чиновники намагаються розправитись з незручними для них особами. Цього разу "під приціл" потрапила керівник однієї з місцевих телерадіокомпаній. У понеділок, 6 липня, мери міст і керівників районів Дніпропетровської області направили прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко лист, у якому просять звільнити директора обласної державної телерадіокомпанії Вікторію Шилову. Це стало відомо з документів, якими володіє агентство "Інтерфакс-Україна".

Мери міст і керівники районів Дніпропетровської області у своєму листі звертають увагу Тимошенко на те, що державний телеканал "не тільки не сприяє підтримці національних пріоритетів України, але і цілеспрямовано спотворює факти, що у результаті підривають авторитет державної влади в очах населення регіону".

"З моменту, коли державний канал в області очолила Шилова (2006 рік), телебачення працює за принципом інформаційного кілерства, нерідко захищає директора телеканалу, зокрема підготовка інформації не спирається на елементарні принципи роботи в журналістиці. У непростий для України час телеканал став рупором негатива", - йдеться в листі.

Через такий стан глави міст і районів області вже тривалий час не співпрацюють з державним обласним каналом, а "у ситуації кризи й негативних настроїв у суспільстві" вважають "асоціальною" позицію директора каналу і просять позбавити населення області від негатива і нагнітання ситуації.

Як передає інформагентство, свої підписи під листом поставили, зокрема мери Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Павлограда, Новомосковська, а також керівники всіх районів Дніпропетровської області. Крім того, лист підписали бізнесмени і керівники промислових підприємств.

Водночас, на сайті "Інтерфакс-Україна" у вільному доступі відсутня інформація про буль-які звернення Дніпропетровських чиновників з приводу Вікторії Шилової. Не вдалося знайти також текст звернення, або згадку про нього на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА. Крім того, як відомо, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко знаходиться у відпустці за межами міста.

Як відомо, Вікторія Шилова неодноразово виступала з жорсткою критикою діючого керівництва області, зокрема губернатора Віктора Бондаря. Всупереч вимогам ОДА 51 канал постійно висвітлює проблемні та конфліктні ситуації в області.

Наступним кроком, слід розуміти, має стати звернення мерів міст і керівників районів Дніпропетровської області до Президента з проханням виселити з Дніпропетровської області більшість громадян, які, за опитуваннями, надзвичайно критично ставляться до дій місцевої влади та негативно оцінюють результати її роботи, отож у цей надзвичайно кризовий передвиборчий час підривають авторитет чиновників та спотворюють їх створюваний роками "позитивний" імідж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...