App Store Google Play

Дніпропетровські мери вимагають звільнити Шилову за підрив їх авторитету

07.07.2009 13:58

Дніпропетровські чиновники намагаються розправитись з незручними для них особами. Цього разу "під приціл" потрапила керівник однієї з місцевих телерадіокомпаній. У понеділок, 6 липня, мери міст і керівників районів Дніпропетровської області направили прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко лист, у якому просять звільнити директора обласної державної телерадіокомпанії Вікторію Шилову. Це стало відомо з документів, якими володіє агентство "Інтерфакс-Україна".

Мери міст і керівники районів Дніпропетровської області у своєму листі звертають увагу Тимошенко на те, що державний телеканал "не тільки не сприяє підтримці національних пріоритетів України, але і цілеспрямовано спотворює факти, що у результаті підривають авторитет державної влади в очах населення регіону".

"З моменту, коли державний канал в області очолила Шилова (2006 рік), телебачення працює за принципом інформаційного кілерства, нерідко захищає директора телеканалу, зокрема підготовка інформації не спирається на елементарні принципи роботи в журналістиці. У непростий для України час телеканал став рупором негатива", - йдеться в листі.

Через такий стан глави міст і районів області вже тривалий час не співпрацюють з державним обласним каналом, а "у ситуації кризи й негативних настроїв у суспільстві" вважають "асоціальною" позицію директора каналу і просять позбавити населення області від негатива і нагнітання ситуації.

Як передає інформагентство, свої підписи під листом поставили, зокрема мери Дніпропетровська, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Павлограда, Новомосковська, а також керівники всіх районів Дніпропетровської області. Крім того, лист підписали бізнесмени і керівники промислових підприємств.

Водночас, на сайті "Інтерфакс-Україна" у вільному доступі відсутня інформація про буль-які звернення Дніпропетровських чиновників з приводу Вікторії Шилової. Не вдалося знайти також текст звернення, або згадку про нього на офіційному сайті Дніпропетровської ОДА. Крім того, як відомо, міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко знаходиться у відпустці за межами міста.

Як відомо, Вікторія Шилова неодноразово виступала з жорсткою критикою діючого керівництва області, зокрема губернатора Віктора Бондаря. Всупереч вимогам ОДА 51 канал постійно висвітлює проблемні та конфліктні ситуації в області.

Наступним кроком, слід розуміти, має стати звернення мерів міст і керівників районів Дніпропетровської області до Президента з проханням виселити з Дніпропетровської області більшість громадян, які, за опитуваннями, надзвичайно критично ставляться до дій місцевої влади та негативно оцінюють результати її роботи, отож у цей надзвичайно кризовий передвиборчий час підривають авторитет чиновників та спотворюють їх створюваний роками "позитивний" імідж.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...