App Store Google Play

УНП вимагає відставки міського голови Марганця

06.07.2009 13:39

Дніпропетровська організація УНП вимагає відставки міського голови Марганця та "чистки" в правоохоронних органах. Про це зявив керманич осередку партії у Дніпропетровській області Анатолій Сокоринський. Партієць висловив глибоке співчуття родині і категорично відкинув закиди, що начебто в цих подіях винен "український націоналізм".

За словами політика, вірмени живуть в Україні з часів Київської Русі, завжди були шановним народом і їх ніколи ніхто не чіпав, навіть під час повстань. Водночас, Сокоринський зауважує, що сьогодні склалася така ситуація, що кримінальні елементи, яким на батьківщині загрожує в'язниця, тікають до України, тут легко легалізуються, об'єднуються в банди за національною ознакою та тероризують населення, зневажають українські закони та традиції.

- До речі, серед жертв цього злочинного угруповання є і етнічний вірмен, який зараз в реанімації. Міліція стала для злочинців "дахом", а от чесних мігрантів вона переслідує, вимагає данину! Випадок в Марганці - вже третій у нашій області, у людей уривається терпець - зауважив Сокоринський.

На думку голови ДОО УНП, великою помилкою стала ліквідація відділу з питань міграції в структурі облдержадміністрації, адже тепер міграцією, як соціальною проблемою, просто ніхто не займається, відтак проблема є, а вирішувати її - нікому.

- Дніпропетровська організація УНП підтримує висловлену на мітингу вимогу мешканців Марганця про відставку міського голови та керівництва правоохоронних органів, - зазначив Сокоринський. Так само ми вважаємо за необхідне проведення прозорих службових розслідувань в правоохоронних органах.

Нагадаємо, що 28 червня 2009 року у місті Марганець Дніпропетровської області сталася надзвичайна подія: у кав'ярні, розташованій у приміському селищі Острів, зупиняючи бійку між двома компаніями (в одній з яких були вірмени) загинув 22-річний сержант міліції Сергій Бондаренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...