App Store Google Play

УНП вимагає відставки міського голови Марганця

06.07.2009 13:39

Дніпропетровська організація УНП вимагає відставки міського голови Марганця та "чистки" в правоохоронних органах. Про це зявив керманич осередку партії у Дніпропетровській області Анатолій Сокоринський. Партієць висловив глибоке співчуття родині і категорично відкинув закиди, що начебто в цих подіях винен "український націоналізм".

За словами політика, вірмени живуть в Україні з часів Київської Русі, завжди були шановним народом і їх ніколи ніхто не чіпав, навіть під час повстань. Водночас, Сокоринський зауважує, що сьогодні склалася така ситуація, що кримінальні елементи, яким на батьківщині загрожує в'язниця, тікають до України, тут легко легалізуються, об'єднуються в банди за національною ознакою та тероризують населення, зневажають українські закони та традиції.

- До речі, серед жертв цього злочинного угруповання є і етнічний вірмен, який зараз в реанімації. Міліція стала для злочинців "дахом", а от чесних мігрантів вона переслідує, вимагає данину! Випадок в Марганці - вже третій у нашій області, у людей уривається терпець - зауважив Сокоринський.

На думку голови ДОО УНП, великою помилкою стала ліквідація відділу з питань міграції в структурі облдержадміністрації, адже тепер міграцією, як соціальною проблемою, просто ніхто не займається, відтак проблема є, а вирішувати її - нікому.

- Дніпропетровська організація УНП підтримує висловлену на мітингу вимогу мешканців Марганця про відставку міського голови та керівництва правоохоронних органів, - зазначив Сокоринський. Так само ми вважаємо за необхідне проведення прозорих службових розслідувань в правоохоронних органах.

Нагадаємо, що 28 червня 2009 року у місті Марганець Дніпропетровської області сталася надзвичайна подія: у кав'ярні, розташованій у приміському селищі Острів, зупиняючи бійку між двома компаніями (в одній з яких були вірмени) загинув 22-річний сержант міліції Сергій Бондаренко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...