App Store Google Play

Громадські слухання у липні

06.07.2009 12:20
Як відомо, чинним законодавством передбачено, що усі проекти містобудівної документації мають бути винесені на громадське обговорення. Усі спірні питання між громадськістю та замовниками мають бути вирішені до початку будівництва через погоджувальну комісію, а результати громадських слухань мають біти оприлюднені для широкого загалу.

За даними міської ради Дніпропетровська, у липні 209 року громадські слухання з питань будівництва та реконструкції об'єктів нерухомості у місті відбудуться 6, 8, 9 та 13 липня.

6 липня на громадських слуханнях буде розглянуте питання реконструкції нежитлової будівлі по вул. Баженова,100 під магазин продовольчих товарів (зі збільшенням будівельного об'єму). За даними містобудівного кадастру і матеріалів генерального плану розвитку Дніпропетровська, земельна ділянка площею 1599 м2 знаходиться в Бабушкінському районі та  входить до складу міської території.

Існуюча будівля розташована в зоні одноповерхової  садибної  забудови. Розмір існуючої будівлі складає 333,06 м2., площа прибудови складає 127, 44 м2.  Проектом передбачається облаштування парковки для автомобілів та  прилеглої території.

Замовником проекту є Підприємство з обмеженою відповідальністю "АТБ-ІНВЕСТ", розробник - ТОВ "Будпроект плюс".

Слухання проходитимуть з 17.00 до 19.00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи №25 (вул. Бориса Кротова,19).

8 липня з 17.00 до 19.00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 10 по вул. Бригадній,10 відбудуться громадські слухання з питання реконструкції будинку побуту під магазин продовольчих товарів по вул. Академіка Чекмарьова, 3.

9 липня  з 17.00 до 19.00 у приміщенні Середньої загальноосвітньої школи №1 по вул. Привокзальній,15 відбудуться громадські слухання з питання будівництва торговельного комплексу по вул. Курчатова, 2Б. Земельна ділянка площею 0,0207 га знаходиться у Кіровському районі в зоні загальноміського центру. Проектом передбачене розміщення на даній ділянці торговельного комплексу - прибудова з реконструкцією існуючого торговельного комплексу. Ділянка є суміжною з існуючим п'ятиповерховим житловим будинком, на першому поверсі якого розміщені торговельні підприємства. Виходи інженерних мереж та зелені насадження відсутні.

Замовником проекту є приватний підприємець Турчанінов Валерій Федорович, розробник - Чікуров Сергій Олександрович.

13 липня  з 17.00 до 19.00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи №62 по вул. Будівельників, 26 відбудуться громадські слухання з питання реконструкції будівель та споруд по вул. Будівельників, 34 під складський комплекс з частковим  їх знесенням.

На даній ділянці, яка розташована на колишній території заводу ДМЗ, планується будівництво терміналу "Восточный", який входитиме до складського комплексу. На даний час на земельній ділянці, яка відведена під забудову, знаходяться будівлі допоміжного значення заводу ДМЗ. Ділянка огороджена з трьох боків капітальним парканом.

Замовником проекту є ВАТ "Українська логістична група", розробник - Дніпроагропроект

Нагадаємо, що пропозиції та зауваження громадськості подаються до початку проведення громадських слухань, а також можуть бути висловлені та внесені до протоколу під час проведення громадських слухань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...