App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА, виявляється, чи не найбільш приязна

03.07.2009 17:52

2 липня  в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація». Про це повідомляє Урядовий портал.

Переможцем конкурсу у номінації «Центральні органи виконавчої влади» визнано Міністерство праці та соціальної політики України, друге місце посіло Міністерство освіти і науки України, третє місце - Державний комітет архівів України.

У номінації «Центральні органи виконавчої влади, які мають територіальні підрозділи» переможцем визнане Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, друге місце здобуло Головне контрольно-ревізійне управління України, третє - Міністерство юстиції України.

Хмельницька обласна державна адміністрація посіла перше місце у номінації «Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації».  Дніпропетровська обласна державна адміністрація на другому місці, на третьому - Івано-Франківська ОДА.

У номінації « Районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації, міські державні адміністрації» перемогла Гайсинська районна державна адміністрація Вінницької області, друге місце отримала Коломийська районна державна адміністрація Івано-Франківської області, третє - Єланецька районна державна адміністрація Миколаївської області.

«Головним аргументом, який спонукав Головдержслужбу України до ініціативи запровадження Конкурсу, є зацікавлення громадян до отримання якісних послуг від державних установ, які їм зобов'язані надавати. Тому позитивне рішення Уряду щодо запровадження Конкурсу розвертає владу до головної дієвої особи, заради якої влада і існує - до громадянина» - зазначив Тимофій Мотренко.

На завершення, Начальник Головдержслужби України оголосив про початок проведення Всеукраїнського Конкурсу «Приязна адміністрація» у 2009 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...