App Store Google Play

Дніпропетровська ОДА, виявляється, чи не найбільш приязна

03.07.2009 17:52

2 липня  в приміщенні Клубу Кабінету Міністрів України відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Приязна адміністрація». Про це повідомляє Урядовий портал.

Переможцем конкурсу у номінації «Центральні органи виконавчої влади» визнано Міністерство праці та соціальної політики України, друге місце посіло Міністерство освіти і науки України, третє місце - Державний комітет архівів України.

У номінації «Центральні органи виконавчої влади, які мають територіальні підрозділи» переможцем визнане Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, друге місце здобуло Головне контрольно-ревізійне управління України, третє - Міністерство юстиції України.

Хмельницька обласна державна адміністрація посіла перше місце у номінації «Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації».  Дніпропетровська обласна державна адміністрація на другому місці, на третьому - Івано-Франківська ОДА.

У номінації « Районні, районні в Автономній Республіці Крим, у мм. Києві та Севастополі державні адміністрації, міські державні адміністрації» перемогла Гайсинська районна державна адміністрація Вінницької області, друге місце отримала Коломийська районна державна адміністрація Івано-Франківської області, третє - Єланецька районна державна адміністрація Миколаївської області.

«Головним аргументом, який спонукав Головдержслужбу України до ініціативи запровадження Конкурсу, є зацікавлення громадян до отримання якісних послуг від державних установ, які їм зобов'язані надавати. Тому позитивне рішення Уряду щодо запровадження Конкурсу розвертає владу до головної дієвої особи, заради якої влада і існує - до громадянина» - зазначив Тимофій Мотренко.

На завершення, Начальник Головдержслужби України оголосив про початок проведення Всеукраїнського Конкурсу «Приязна адміністрація» у 2009 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...