App Store Google Play

У Дніпропетровську продають заборонений сир

02.07.2009 17:04

На 52 із 214 підприємствах роздрібної торгівлі, що реалізують молочну продукцію, виявлені порушення вимог чинного законодавства. Фахівці відділу державного нагляду ДП „Дніпростандартметрологія" перевірили 12 підприємств у містах Новомосковськ, Дніпропетровськ, Павлоград, Синельникове, у Криничанському і Верхньодніпровському районах - дев'ять підприємств-виробників та три підприємства гуртової торгівлі молочною продукцією.

Виявилось, що порушення мають місце на десяти підприємствах. За підсумками проведеної перевірки шістьом підприємствам заборонили реалізацію 21 перевіреної партії продукції, ще п'ятьом заборонили реалізовувати всю продукцію - 21 найменування.

На теперішній час не отримали дозволи на реалізацію продукції, яка заборонена за результатами перевірки, ТОВ „Пінгвін" місто Нікополь: морозиво вершкове „Крем-брюле" у вафельному стаканчику; ТОВ „Криничанський молочний завод „Молочний арсенал": молоко коров'яче питне пастеризоване 2,5% жиру, ряжанка 2,5% жиру, сметана 15% та кефір 2,5% жирності та ТОВ „Верхньодніпровський сирзавод": молоко коров'яче питне пастеризоване 2,5% жиру, сметана 15% жиру.

У зв'язку з незадовільним санітаронебезпечним станом та погіршенням якості продукції фахівцями санепідслужби області призупинялась робота Томаківського, Межівського, Верхньодніпровського сир заводів.

А експлуатація П'ятихатського сирзаводу взагалі призупинена через те, що його  продукція за бактеріологічними показниками не відповідає стандартам і могла загрожувати здоров'ю споживачів. Однак  сьогодні мають місце випадки надходження до торгової мережі продукції його виробництва.

Основним порушенням сировиробників є неналежне маркування. Зазвичай покупець дізнається про те, коли саме виготовлений сир, лише з нанесеного у супермаркеті або магазині маркування. А от скільки цей продукт знаходився на заводі перед тим, як потрапити на прилавок - залишається таємницею.

На порушників накладені штрафи, керівники притягнуті до адміністративної відповідальності, а от споживачам варто бути більш уважними, адже не виключено, що неякісна "молочка" досі чекає на них в магазинах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...