App Store Google Play

У Дніпропетровську продають заборонений сир

02.07.2009 17:04

На 52 із 214 підприємствах роздрібної торгівлі, що реалізують молочну продукцію, виявлені порушення вимог чинного законодавства. Фахівці відділу державного нагляду ДП „Дніпростандартметрологія" перевірили 12 підприємств у містах Новомосковськ, Дніпропетровськ, Павлоград, Синельникове, у Криничанському і Верхньодніпровському районах - дев'ять підприємств-виробників та три підприємства гуртової торгівлі молочною продукцією.

Виявилось, що порушення мають місце на десяти підприємствах. За підсумками проведеної перевірки шістьом підприємствам заборонили реалізацію 21 перевіреної партії продукції, ще п'ятьом заборонили реалізовувати всю продукцію - 21 найменування.

На теперішній час не отримали дозволи на реалізацію продукції, яка заборонена за результатами перевірки, ТОВ „Пінгвін" місто Нікополь: морозиво вершкове „Крем-брюле" у вафельному стаканчику; ТОВ „Криничанський молочний завод „Молочний арсенал": молоко коров'яче питне пастеризоване 2,5% жиру, ряжанка 2,5% жиру, сметана 15% та кефір 2,5% жирності та ТОВ „Верхньодніпровський сирзавод": молоко коров'яче питне пастеризоване 2,5% жиру, сметана 15% жиру.

У зв'язку з незадовільним санітаронебезпечним станом та погіршенням якості продукції фахівцями санепідслужби області призупинялась робота Томаківського, Межівського, Верхньодніпровського сир заводів.

А експлуатація П'ятихатського сирзаводу взагалі призупинена через те, що його  продукція за бактеріологічними показниками не відповідає стандартам і могла загрожувати здоров'ю споживачів. Однак  сьогодні мають місце випадки надходження до торгової мережі продукції його виробництва.

Основним порушенням сировиробників є неналежне маркування. Зазвичай покупець дізнається про те, коли саме виготовлений сир, лише з нанесеного у супермаркеті або магазині маркування. А от скільки цей продукт знаходився на заводі перед тим, як потрапити на прилавок - залишається таємницею.

На порушників накладені штрафи, керівники притягнуті до адміністративної відповідальності, а от споживачам варто бути більш уважними, адже не виключено, що неякісна "молочка" досі чекає на них в магазинах.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...