App Store Google Play

Коломойський вважає Президента нелегітимним, а уболівальників поважає

02.07.2009 17:32

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс і президент дніпропетровського "Дніпра" Ігор Коломойський вважають вибори президента української Прем'єр-ліги, що відбулися 1 липня, нелегітимними.

"Ми з президентом "Дніпра" прийшли до однакових висновків незалежно один від одного і питання участі чи неучасті в зборах з ним не обговорювали. Не вдаючись в зрозумілі лише професійним юристам тонкощі, хотів би звернути увагу ось на який момент: у свій час власники клубів прийняли рішення, що голосувати за кандидатуру президента ліги маємо право тільки ми особисто. Наші представники можуть обговорювати і проводити в життя будь-які питання - але тільки не це. Але кілька днів тому я дізнався, що багато хто мої колеги - наприклад, Тарута, Жеваго, Ахметов - приїжджати на вибори не планують, делегуючи в окремих випадках навіть не другу, а третю чи навіть четверту особу своїх клубів", - сказав Ігор Суркіс, якого цитує "Спорт-Экспресс в Украине".

Суркіс вирішив, за його словами, що раз президенти команд не приїдуть на збори, то вибори не відбудуться.

"Відкараскатися формальною явкою працівника клубу сенсу не було. Оскільки початкові домовленості порушені, а рішення про передачу прав голосу взяли за спиною цілої низки членів Прем'єр-ліги, я вважаю ці вибори профанацією", - підкреслив він.

Коломойський також впевнений у нелегітимності виборів президента Прем'єр-ліги, оскільки на зборах були присутні тільки три президента, двоє з яких не мали права голосу - президенти "Оболоні" та "Закарпаття".

"Згідно з процедурою, ми повинні були прийняти ці клуби до лав Прем'єр-ліги, одночасно вилучивши з них "Львів" та "Харків". До речі, ви знаєте, чому президенту ФК "Львів" Кіндзерському не дозволили взяти участь у виборах? Тому, що його клуб, як і раніше, входить до складу ліги. Не треба бути юристом, щоб зрозуміти: на тій же підставі повинні були відмовити і Данілову", - зазначив він.

Водночас, власник "Дніпра" заявляє про те, що клуб братиме участь у чемпіонаті України, а з Прем'єр-лігою справ не матиме. Про це заявив сам Ігор Коломойський після виборів президента Прем'єр-ліги.

"Ви знаєте, до речі, що Прем'єр-ліга не має права стягати штрафи, тому, накладаючи стягнення, просить клуб вказувати у платіжному дорученні, що переводяться додаткові внески. Отож, ситуація дивна, але ми розуміємо, що найважливіше - це чемпіонат і вболівальники, які хочуть бачити гру улюбленої команди й отримувати від неї задоволення. Тому для себе ми вирішили: у внутрішніх змаганнях беремо участь, але з Прем'єр-лігою справи не маємо", - сказав Коломойський.

Нагадаємо, президентом української футбольної Прем'єр-ліги обраний президент ФК "Харків" Віталій Данілов. За нього віддали свої голоси 11 представників українських футбольних клубів, присутніх на виборах. Представники "Динамо", "Дніпра", "Металіста", "Арсенала" і "Кривбасу" в процедурі виборів участі не брали.

liga.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...