App Store Google Play

Коломойський вважає Президента нелегітимним, а уболівальників поважає

02.07.2009 17:32

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс і президент дніпропетровського "Дніпра" Ігор Коломойський вважають вибори президента української Прем'єр-ліги, що відбулися 1 липня, нелегітимними.

"Ми з президентом "Дніпра" прийшли до однакових висновків незалежно один від одного і питання участі чи неучасті в зборах з ним не обговорювали. Не вдаючись в зрозумілі лише професійним юристам тонкощі, хотів би звернути увагу ось на який момент: у свій час власники клубів прийняли рішення, що голосувати за кандидатуру президента ліги маємо право тільки ми особисто. Наші представники можуть обговорювати і проводити в життя будь-які питання - але тільки не це. Але кілька днів тому я дізнався, що багато хто мої колеги - наприклад, Тарута, Жеваго, Ахметов - приїжджати на вибори не планують, делегуючи в окремих випадках навіть не другу, а третю чи навіть четверту особу своїх клубів", - сказав Ігор Суркіс, якого цитує "Спорт-Экспресс в Украине".

Суркіс вирішив, за його словами, що раз президенти команд не приїдуть на збори, то вибори не відбудуться.

"Відкараскатися формальною явкою працівника клубу сенсу не було. Оскільки початкові домовленості порушені, а рішення про передачу прав голосу взяли за спиною цілої низки членів Прем'єр-ліги, я вважаю ці вибори профанацією", - підкреслив він.

Коломойський також впевнений у нелегітимності виборів президента Прем'єр-ліги, оскільки на зборах були присутні тільки три президента, двоє з яких не мали права голосу - президенти "Оболоні" та "Закарпаття".

"Згідно з процедурою, ми повинні були прийняти ці клуби до лав Прем'єр-ліги, одночасно вилучивши з них "Львів" та "Харків". До речі, ви знаєте, чому президенту ФК "Львів" Кіндзерському не дозволили взяти участь у виборах? Тому, що його клуб, як і раніше, входить до складу ліги. Не треба бути юристом, щоб зрозуміти: на тій же підставі повинні були відмовити і Данілову", - зазначив він.

Водночас, власник "Дніпра" заявляє про те, що клуб братиме участь у чемпіонаті України, а з Прем'єр-лігою справ не матиме. Про це заявив сам Ігор Коломойський після виборів президента Прем'єр-ліги.

"Ви знаєте, до речі, що Прем'єр-ліга не має права стягати штрафи, тому, накладаючи стягнення, просить клуб вказувати у платіжному дорученні, що переводяться додаткові внески. Отож, ситуація дивна, але ми розуміємо, що найважливіше - це чемпіонат і вболівальники, які хочуть бачити гру улюбленої команди й отримувати від неї задоволення. Тому для себе ми вирішили: у внутрішніх змаганнях беремо участь, але з Прем'єр-лігою справи не маємо", - сказав Коломойський.

Нагадаємо, президентом української футбольної Прем'єр-ліги обраний президент ФК "Харків" Віталій Данілов. За нього віддали свої голоси 11 представників українських футбольних клубів, присутніх на виборах. Представники "Динамо", "Дніпра", "Металіста", "Арсенала" і "Кривбасу" в процедурі виборів участі не брали.

liga.net

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...