App Store Google Play

З усіх видів транспорту дніпропетровці віддають перевагу автомобільному

01.07.2009 15:11

За попередніми даними, У січні-травні 2009 року підприємствами пасажирського транспорту області перевезено 274,4 млн. осіб, Це на 6,9% менше за аналогічний торішній показник. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

На відміну від січня-травня 2008 року, цьогоріч зафіксовано погіршення роботи залізничного транспорту. Попередні дані свідчать, що на Придніпровській залізниці на 0,9% скоротилась кількість відправлених пасажирів (15,2 млн. осіб).

Не враховуючи роботу міськелектротранспорту та метрополітену, головним перевізником пасажирів області залишається автомобільний транспорт, послугами якого упродовж звітного періоду скористалося 91,5% усіх обслуговуваних осіб. Загалом перевезено 166,1 млн. пасажирів - це на 1,2% більше показників січня-травня 2008.

Як і раніше, левову частку автомобільних перевезень - 91,7% - виконали фізичні особи-підприємці. Вони перевезли 152,3 млн. пасажирів - це на 4,3% більше показника січня-травня минулого року. Загалом на маршрутах обласного центру фізичними особами-підприємцями перевезено 63,7 млн. осіб (на 3,6% менше), в інших містах області послугами скористалося 81,7 млн. осіб (на 11,9% більше), у приміському сполученні - 6,4 млн. осіб (на 2% менше). Водночас у міжміському сполученні бажаючих скористатися послугами автоперевізників стало більше на 17,4% (0,5 тис. осіб), ніж торік.

Завдяки сприятливим погодним умовам значним попитом у травні користувався річковий транспорт, а особливо екскурсійно-прогулянкові рейси та рейси на замовлення. Кількість перевезених пасажирів за звітний період порівняно з січнем-травнем 2008 року збільшилась на 7%.

Показники роботи авіаційного транспорту області також покращились порівняно з 2008 роком. Це пов'язано передусім зі збільшенням пасажиропотоку на внутрішніх рейсах. Загальна кількість перевезених пасажирів на зросла 36,6% - до 185,2 тис. осіб.

Метрополітеном скористалися 4,4 млн. пасажирів. Це на 12,6% менше, ніж у січні-травні 2008 року. 35,3% пасажирів підземки - пільговики. Обсяг перевезених трамвайно-тролейбусним парком пасажирів зменшився на 20,3% і склав 88,5 млн. осіб, дві третини з них - пільговики.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...