App Store Google Play

З усіх видів транспорту дніпропетровці віддають перевагу автомобільному

01.07.2009 15:11

За попередніми даними, У січні-травні 2009 року підприємствами пасажирського транспорту області перевезено 274,4 млн. осіб, Це на 6,9% менше за аналогічний торішній показник. Такі дані наводить обласне Управління статистики.

На відміну від січня-травня 2008 року, цьогоріч зафіксовано погіршення роботи залізничного транспорту. Попередні дані свідчать, що на Придніпровській залізниці на 0,9% скоротилась кількість відправлених пасажирів (15,2 млн. осіб).

Не враховуючи роботу міськелектротранспорту та метрополітену, головним перевізником пасажирів області залишається автомобільний транспорт, послугами якого упродовж звітного періоду скористалося 91,5% усіх обслуговуваних осіб. Загалом перевезено 166,1 млн. пасажирів - це на 1,2% більше показників січня-травня 2008.

Як і раніше, левову частку автомобільних перевезень - 91,7% - виконали фізичні особи-підприємці. Вони перевезли 152,3 млн. пасажирів - це на 4,3% більше показника січня-травня минулого року. Загалом на маршрутах обласного центру фізичними особами-підприємцями перевезено 63,7 млн. осіб (на 3,6% менше), в інших містах області послугами скористалося 81,7 млн. осіб (на 11,9% більше), у приміському сполученні - 6,4 млн. осіб (на 2% менше). Водночас у міжміському сполученні бажаючих скористатися послугами автоперевізників стало більше на 17,4% (0,5 тис. осіб), ніж торік.

Завдяки сприятливим погодним умовам значним попитом у травні користувався річковий транспорт, а особливо екскурсійно-прогулянкові рейси та рейси на замовлення. Кількість перевезених пасажирів за звітний період порівняно з січнем-травнем 2008 року збільшилась на 7%.

Показники роботи авіаційного транспорту області також покращились порівняно з 2008 роком. Це пов'язано передусім зі збільшенням пасажиропотоку на внутрішніх рейсах. Загальна кількість перевезених пасажирів на зросла 36,6% - до 185,2 тис. осіб.

Метрополітеном скористалися 4,4 млн. пасажирів. Це на 12,6% менше, ніж у січні-травні 2008 року. 35,3% пасажирів підземки - пільговики. Обсяг перевезених трамвайно-тролейбусним парком пасажирів зменшився на 20,3% і склав 88,5 млн. осіб, дві третини з них - пільговики.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...