App Store Google Play

Президента обрали без Коломойського

01.07.2009 18:16

Першим президентом української футбольної Прем'єр-ліги обрано Віталія Данілова. Про це повідомляє "Ліга". За нього віддали свої голоси 11 президентів українських футбольних клубів, що були присутні на виборах.

За Данілова віддали свої голоси: "Шахтар", "Іллічівець", "Зоря", "Металург" Д, "Металург" З, "Карпати", "Оболонь", "Ворскла", "Чорноморець", "Таврія" і "Закарпаття".

Раніше повідомлялося, що п'ять футбольних клубів України бойкотували вибори президента, зокрема не прибули представники "Металіста", "Дніпра", "Арсеналу", "Кривбаса" і "Динамо". Водночас, вибори все ж відбулися, оскільки був кворум з 11 представників клубів.

Нагадаємо, обрати керівника Прем'єр-ліги мали ще 31 травня, але вибори перенесли в зв'язку з тим, що один із двох кандидатів - колишній генеральний директор G-14 Томас Курт - відкликав свою кандидатуру. Єдиним кандидатом тоді залишився Вадим Рабінович.

Сьогодні на пост голови організації мали претендувати три кандидати: в.о. президента Прем'єр-ліги і президент ФК "Харків" Віталій Данілов, бізнесмен і екс-власник київського "Арсеналу" Вадим Рабінович і голландець Крістіаан Воєртс. Сьогодні ж стало відомо, що голландець зняв свою кандидатуру, таким чином кандидатів на крісло президента залишилося двоє.

За словами В.Данілова, спочатку на пост президента було близько вісімдесяти претендентів, які готові були брати участь у виборах. З ними були проведені інтерв'ювання, але було обрано трьох претендентів зі своїми проектами. Компанія "Ward Howell", що проводила відбір кандидатів, отримала 60-70 тисяч євро за свої послуги.

Віталій Данілов (1967 р.н.) - народний депутат України VI скликання (БЮТ), почесний президент ФК "Харків". З травня 2008 року виконував обов'язки президента Об'єднання професійних футбольних клубів України "Прем'єр-ліга".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...