App Store Google Play

Молоді Дніпропетровщини роздали по заслугах

30.06.2009 22:01

У рамках Дня молоді, який, до речі, святкується шістнадцятий рік поспіль, у Дніпропетровську проводиться безліч заходів: культурно-масових, просвітницьких, розважальних та, звичайно ж, офіційних.

26 червня в конференц-залі облдержадміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва облдержадміністрації та облради з молодіжним активом нашого міста з нагоди святкування Свята молоді. До ОДА були запрошені представники молодіжних організацій та студентського самоврядування, переможці літературних конкурсів, володарі грантів Президента України для обдарованої молоді, лауреати Премії Кабінету Міністрів України - у залі яблуку не було де впасти. Тільки диву даєшся - скільки насправді обдарованої та ініціативної молоді мешкає на нашій славній Дніпропетровщині!

Зустріч керівництва облради та облдержадміністрації, які були представлені заступником голови облради Андрієм Шипки, заступником голови облдержадміністрації Євгеном Бородіним та начальника управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації Миколою Романенком, почалась з відкриття виставки молодих художників, учасників виставки «Молодильні яблука» та володаря гранту Президента України для обдарованої молоді, члена раїни для обдарованої молоді, члена Національної молодіжної спілки художників України Ірини Ксікевич.

Під час зустрічі Подяками голови облдержадміністрації за особистий вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики та активну громадську позицію були нагороджені: студентка ДНУ, редактор газети «Молодь Дніпропетровщини» Дарина Дубинка, координатор щорічного літературного конкурсу «Молода муза» Наталія дев'ятко та провідний фахівець держінспекції цивільного захисту Дніпропетровського РВ ГУ МНС України Олександр Лобань.

Окрім того, грамотами облради були відзначені: начальник управління у справах сім'ї та молоді Дніпродзержинської міської ради Надія Васильєва, учасниця вокального колективу "Магніт" Діана Кальметова та директор обласного комунального закладу "Дніпропетровський соціальний гуртожиток" Сергій Семеніхін.

Усім без винятку присутнім були вручені букети квітів та пам'ятні сувеніри. А жива музика у виконанні ансамблю скрипалів "Чарівна скрипка" дитячої музичної школи № 15 була ще однім приємним сюрпризом на цьому значущому заході, адже молодь - це не тільки наше сьогодення, це - наше майбутнє. А враховуючи той факт, що молодь Дніпропетровщини дійсно талановита та обдарована, за майбутнє України у деякому сенсі можна не перейматись! Чи, принаймні, на це можна сподіватись.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...