App Store Google Play

Куліченко - мер студентської республіки

30.06.2009 21:46

В рамках проведення міських урочистостей з нагоди святкування гарного свята - Дня молоді України - 26 червня у залі виконавчого комітету міської ради Дніпропетровська відбулась зустріч міського голови Івана Куліченка з кращими представниками молоді нашого міста - членами молодіжних громадських організацій, молодими вченими, видатними спортсменами та переможцями різноманітних міських конкурсів та фестивалів.

"Так вийшло, що День молоді у цьому році співпав з Днем Конституції, - зазначив на початку зустрічі Іван Куліченко, - А саме Конституція говорить, що молоді - усюди відкритий шлях! Тож, не зупиняйтесь на досягнутому! Завжди будьте переможцями! І в душі, і в житті!"

Молодь, без сумнівів - найкраща частка нашого суспільства, яка являє собою сподівання та віру у найкраще майбутнє. Вона - наче інструмент, за допомогою якого наш народ може впевнено крокувати до світлих часів нашої держави. Молодь Дніпропетровська - не виключення. А, навіть, навпаки.

Представники молодіжних рухів та творчих колективів Дніпра по черзі висловлювали щиру подяку мерові, поздоровляючи усіх присутніх та демонструючи свої творчі здібності. Виступ команди КВН «Самарчани», бальні танці та навіть запальні пісні - все це приємно вразило та наповнило зазвичай серйозну залу міської ради особливою, святковою атмосферою.

Оригінальністю відрізнилось привітання мера від Павла Краснобріджева, організатора цьогорічного заходу «Студентська республіка 2009». Він подарував мерові фірмову кепку з логотипом «Студреспубліки» та футболку, на якій було, хоч дещо й пафосно, написано «Куліченко - наш мер!», офіційно запросивши його не тільки відвідати захід, а й прийняти у ньому безпосередню участь.

По закінченні святкової частини наступила черга частини офіційної, на якій кращі представники молоді були відзначені подяками міського голови та цінними подарунками, а саме - Юлія Павлюк, головний спеціаліст управління у справах сім'ї та молоді міськвиконкому, Євгенія Зирянова, капітан групи підтримки футбольного клубу «Дніпро», Анна Ярощук, срібний призер чемпіонату світу з легкої атлетики та Олександр Латишев, переможець чемпіонату «КаВуН», багаторазовий лауреат фестивалю «Студентська весна».

Свято закінчилось, і по засмученим очам присутніх було зрозуміло, що фіналу не хочеться нікому. Але життя швидко крокує уперед, а слова Івана Куліченка «Ви - найкращі! Не зупиняйтесь на досягнутому!» дійсно сколихнули щось у душі та надали нових сил і віри у щасливе, обов'язково світле майбутнє!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...