App Store Google Play

"Дніпро" та "Динамо" виженуть з Прем'єр-ліги

30.06.2009 15:56

Київське "Динамо" і дніпропетровський "Дніпро", можуть виключити із змагань української Прем'єр-ліги. Про це заявив в.о. президента УПЛ Віталій Данилов.

Як повідомляє "Чемпіон", за словами В.Данилова, клуби, які не передали Прем'єр-лізі права на ТБ-трансляції, перестануть бути учасниками УПЛ. Подібне положення міститься у прийнятому 4 червня новому Статуті Прем'єр-ліги України.

"У новому Статуті УПЛ, прийнятому на загальних зборах 4 червня, визначено, що кожний клуб, що є учасником Прем'єр-ліги, зобов'язаний передати права УПЛ. Інакше команда не буде учасником УПЛ", - сказав В.Данилов.

Нагадаємо, "Динамо" і "Дніпро" відмовилися передавати права на телетрансляції своїх матчів Прем'єр-лізі.

Раніше керівництво ФК "Дніпро" звернулося до Адміністративного окружного суду Києва з позовом щодо ліквідації футбольної Прем'єр-ліги України в зв'язку з тим, що вона створена в організаційно-правовій формі, не передбаченій законом.

Крім того, на виконкомі Федерації футболу України віце-президент федерації і власник "Дніпра" Ігор Коломойський запропонував відібрати у Прем'єр-ліги права на організацію чемпіонату і передати їх іншій структурі, можливо створеній у ФФУ.

Керівництво "Дніпра" також виступало проти проведення жеребкування Всеукраїнських змагань з футболу серед клубів Прем'єр-ліги сезону 2009-2010 років до обрання нового Президента Прем'єр-ліги, але жеребкування все ж відбулося.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...