App Store Google Play

Боротьба за газ у Дніпропетровську

30.06.2009 15:18
Під час проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкового газового обладнання працівники газової служби виявили у дніпропетровців масу порушень, що пов'язані з самовільним встановленням та заміною газового обладнання, неправильним встановленням газових колонок,  зміною димових та вентиляційних каналів, недопущенням працівників служби до проведення робіт тощо.

Зокрема, за підсумками оглядів "Дніпрогаз" відключив від газопостачання три житлових будинки по проспекту Воронцова в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпропетровська через відсутність у мешканців проектної документації на встановлення газовентеляційного обладнання.

Однак самі мешканці, які вже більше тижня змушені сидіти без газу, стверджують, що їх газові колонки були встановлені щонайменше 10-15 років тому і усі необхідні документи на руки їм не видавались і знаходяться в архівах "Дніпрогазу". Городяни переконані, що газовики просто хочуть стягнути з них кошти за складання проектної документації - а це близько 1,5 тисячі гривень -  і називають дії підприємства шантажем.

Мешканці будинків вже провели мітинг під стінами районного виконкому, а якщо газопостачання не поновиться найближчим часом - обіцяють вирушити до столиці та мітингувати під стінами Кабміну.

Керівництво району підтримує дії мітингувальників і обіцяє звернутися до прокуратури з проханням розібратися з тим, наскільки законним є дії "Дніпрогазу" з відключення не лише окремих квартир, але й цілих будинків.

Водночас, "Дніпрогаз" наполягає на тому, що цей захід є вимушеним, лише з початку 2009 року чадним газом отруїлися 40 осіб, при цьому 10 мешканців загинули. За повідомленням підприємства, наразі через невірне підключення газових колонок, несанкціоноване перенесення газових труб та встановлення електричних витяжок з неправильним виведенням продукті згоряння  від газопостачання відключені 37 будинків Дніпропетровська та Дніпропетровського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...