App Store Google Play

Боротьба за газ у Дніпропетровську

30.06.2009 15:18
Під час проведення планово-технічних оглядів внутрішньобудинкового газового обладнання працівники газової служби виявили у дніпропетровців масу порушень, що пов'язані з самовільним встановленням та заміною газового обладнання, неправильним встановленням газових колонок,  зміною димових та вентиляційних каналів, недопущенням працівників служби до проведення робіт тощо.

Зокрема, за підсумками оглядів "Дніпрогаз" відключив від газопостачання три житлових будинки по проспекту Воронцова в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпропетровська через відсутність у мешканців проектної документації на встановлення газовентеляційного обладнання.

Однак самі мешканці, які вже більше тижня змушені сидіти без газу, стверджують, що їх газові колонки були встановлені щонайменше 10-15 років тому і усі необхідні документи на руки їм не видавались і знаходяться в архівах "Дніпрогазу". Городяни переконані, що газовики просто хочуть стягнути з них кошти за складання проектної документації - а це близько 1,5 тисячі гривень -  і називають дії підприємства шантажем.

Мешканці будинків вже провели мітинг під стінами районного виконкому, а якщо газопостачання не поновиться найближчим часом - обіцяють вирушити до столиці та мітингувати під стінами Кабміну.

Керівництво району підтримує дії мітингувальників і обіцяє звернутися до прокуратури з проханням розібратися з тим, наскільки законним є дії "Дніпрогазу" з відключення не лише окремих квартир, але й цілих будинків.

Водночас, "Дніпрогаз" наполягає на тому, що цей захід є вимушеним, лише з початку 2009 року чадним газом отруїлися 40 осіб, при цьому 10 мешканців загинули. За повідомленням підприємства, наразі через невірне підключення газових колонок, несанкціоноване перенесення газових труб та встановлення електричних витяжок з неправильним виведенням продукті згоряння  від газопостачання відключені 37 будинків Дніпропетровська та Дніпропетровського району.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...