App Store Google Play

29 червня абітурієнти понесуть документи у виші

26.06.2009 11:09

Сьогодні у Дніпропетровську буде світло всю ніч. На честь випускних вечорів, які проходитимуть в усіх школах міста, влада вирішила не вимикати вуличне освітлення, щоб діти могли знайти дорогу додому та уникнути потенційної небезпеки, яка може чекати на них під час мандрівок темними вулицями.

А вже від 29 червня розпочинається наступний етап вступної кампанії-2009. Перший етап - тестування - абітурієнти вже склали, тож тепер вони мають подавати документи до вподобаного навчального закладу. Як і торік, кожен абітурієнт має можливість вступити до будь-якого ВНЗ на будь-яку кількість спеціальностей.

Усі виші Дніпропетровська розпочинають прийом документів на стаціонар з 29 червня. Триватиме він до 29 липня. До училищ та технікумів документи можна подавати до 5 серпня.

Освітяни радять абітурієнтам не зволікати з поданням документів. Відклавши цю процедуру на останні дні, ви ризикуєте потрапити у довжелезні черги, особливо при вступі на престижні спеціальності, застерігають вони.

До заяви вступник має додати:

  • документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень або документ про базову загальну середню освіту) і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії;
  • медичну довідку за формою 086-о (оригінал або її завірену копію);
  • 6 фотокарток розміром 3 х 4 см;
  • сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) з загальноосвітніх предметів, що відповідають переліку вступних випробувань, визначеному правилами прийому вищого навчального закладу, для участі у конкурсі щодо вступу на обраний вступником напрям підготовки (спеціальність).
  • Усі копії документів завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.
  • паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, оригінал сертифіката (сертифікатів) та оригінал медичної довідки за формою 086-о (при поданні їх копій) вступник пред'являє особисто.

Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, встановлені чинним законодавством України або викликані обумовленими обмеженнями для вступу на навчання за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими нормативно-правовими актами, у терміни, визначені для подання документів.

Також фахівці радять абітурієнтам бути максимально уважними до термінів подачі оригіналів документів. Якщо вступнику стало відомо, що конкурсний відбір у обраному ним  вищому навчальному закладі закінчено і він потенційно зарахований, слід негайно подати всі оригінали необхідних документів, оскільки навіть один день може стати причиною відмови у вступі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...