App Store Google Play

Ми несемо відповідальність за тих, кого приручили

25.06.2009 09:49

Мабуть не буде помилкою сказати, що проблемою безпритульних тварин у нашому місті переймається зовсім небагато людей. А якщо точніше  - майже ніхто.

Однак, виявилося, що такі люди є і замість «протирати штани» вони плідно та сумлінно працюють, добровільно допомагаючи покинутим господарями тваринам знайти нову родину та й просто вижити у нашому часто жорстокому середовищі.

24 червня в приміщенні прес-клубу Спілки журналістів відбулась прес-конференція Дніпропетровської спілки захисту тварин «Вірність» на тему «Безпритульні тварини. Хто візьме відповідальність?»

На цьому засіданні спілку «Вірність» представляли координатор Ірина Бєлая та прес-секретар Дем'яненко Віктор, які розповідали про свою діяльність та охоче відповідали на іноді провокуючі питання присутніх журналістів. Але про це дещо пізніше.

Спочатку трохи хроніки: Дніпропетровська міська спілка захисту тварин «Вірність» є неприбутковою суспільною організацією, яка існує з вересня 2008 року завдяки благодійності небайдужих до проблеми безпритульних тварин городян. На сьогодні «Вірність» налічує більш ніж 100 осіб, серед яких школярі, студенти, підприємці та менеджери різного рівню. Ентузіасти знаходять на вулицях Дніпропетровська загублених або безпритульних тварин, лікують, стерилізують та шукають їм нових хазяїв. За останні півроку добровольці врятували близько сотні цуценят та кошенят.

Але існує головна проблема - де знайти кошти на будівництво притулку для цих тварин? Адже допомога волонтерів, які інколи тримають у себе в оселях по десять тварин, не вирішує цього питання. І хоча, як стало відомо, 29 травня в облраді Дніпропетровська проводилось засідання, на якому саме розглядалась ця проблема, однак рішення так і не було прийняте, відтак питання досі «висить у повітрі», підживлюючись лише надією на швидке вирішення.

Незважаючи на те, що присутніх на цій конференції було зовсім небагато, дискусія виявилась жвавою та подекуди навіть гарячою. Провокаційні питання так і сипалися. Наприклад «А чому ви вважаєте, що відстріл за допомогою пулі менш гуманний, ніж усипляння за допомогою медикаментів?», або навіть «Наскільки актуальною є проблема безпритульних тварин, коли у нашому місті велика кількість безпритульних людей?!» Здається, питання насправді небезпідставні, але якщо поглянути ширше, то, як вірно відповіла пані Ірина: «Безпритульні тварини - своєрідний продукт діяльності людини на відміну від безпритульних людей, які - продукт діяльності власних уподобань, рис характеру та звичок». Що ж, додати справі нема чого.

Останнім проектом «Вірності» є виставка-ярмарок тварин «Знайди собі друга», яка кожної суботи проходить біля торгово-розважального центру «Дафі».- Раніше знайдені на вулиці, а тепер вилікувані та відігріті кошенята і цуценята нетерпляче чекають на своїх нових хазяїв - кожен бажаючий зможе абсолютно безкоштовно взяти до себе будь-яку з цих тварин.

Тож не будьте байдужими до цієї проблеми і ви! Додаткову інформацію можна отримати на сайті http//:vernost.dp.ua, або за телефоном гарячої лінії у Дніпропетровську 789-89-52.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...