App Store Google Play

"Домотехніка" не втрималась

24.06.2009 12:33

Днями стало відомо про те, що український ринок залишила російська мережа дитячих магазинів "Детский мир". І от про перший випадок великого банкрутства цього разу на ринку продажів побутової техніки розповідає Комерсант-Україна. Як стало відомо виданню з власних джерел, мережа "Домотехніка" припинила своє існування, а залишки товару та права оренди на магазини її власники передали компанії "Ельдорадо".

В "Ельдорадо" підтвердили факт переговорів щодо переоформлення договорів оренди на декілька об'єктів (не більше 16), в яких раніше знаходились магазини "Домотехники", натомість в "Домотехніці" від офіційних коментарів наразі відмовляються.

Як повідомив Комерсанту на умовах анонімності один з топ-менеджерів "Домотехніки", у мережі виникли проблеми зі сплатою боргів, тож власники вирішили продати роздрібний бізнес для того, щоб розрахуватися з кредиторами.

Ще одним фактом, який свідчить про те, що саме "Ельдорадо"  є покупцем "Домотехніки", є той, що на початку травня до системи обліку SAP, якою на ринку користується саме "Ельдорадо", була введена велика партія товару, який нібито належав "Домотехніці". Між тим, цю надану джерелом видання інформацію у "Ельдорадо" спростовують.

Цифри свідчать про те, що продаж мережі є вимушеним кроком для власників "Домотехніки", адже в першому кварталі 2009 року чистий збиток компанії склав 201,85 млн. грн., а чистий прибуток - 122,7 млн грн. (-43,3%). Близько 479 млн. грн. складають непогашені боргові зобов'язання, зокрема 371,5 млн. грн - банківські кредити. 5 травня 2009 року Господарський суд Києва почав процедуру банкрутства відносно компанії "Мережа супермаркетів електроніки "Домотехніка" (Київ).

Мережа супермаркетів електроніки "Домотехніка" заснована в 2006 році. Станом на квітень мережа об'єднувала 24 супермаркети загальною торговельною площею 53 тис. кв. м в 14 містах України. За даними компанії, її засновниками є Сергій Закревський, Сергій Розанов (по 5,17%) і швейцарське АТ "Фіндовер СА" (89,65%).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...