App Store Google Play

Студентська республіка оселиться на Монастирському острові

23.06.2009 09:42

Три дні та три ночі -  з 27 по 29 червня - на Монастирському острові у Дніпропетровську проходитиме обласний мультифестиваль "Студентська республіка-2009" . Про це повідомляє прес-служба ДОО ВМГО "Студентська республіка".

Цього року оргкомітет Дніпропетровської обласної «Студентської республіки-2009» вирішив змінити формат фестиовалю і провести його на новому рівні. Для цього у першій половині червня у вишах області відбулися  вибори магістрату та мера. Саме ці легітимно обрані студентами вишів 10 парламентарів та мер, надавши відповідні документи про вибори та свої передвиборчі програми, матимуть право представляти свій навчальний заклад на обласному етапі «Студентської республіки-2009».

Для того ж, щоб не витрачати час на знайомство вишів безпосередньо на фестивалі, команди дніпропетровських ВНЗ мали змогу показати себе і подивитися на інших на pre-party фестивалю "Студентська республіка-2009", яка відбулася 20 червня.

У обласному осередку організації обіцяють, що цього року фестиваль обіцяє стати ще цікавішим та веселішим за попередні. Головна мета Студреспубліки - це створення студентської влади на місцевому та загальноукраїнському рівні, так звана "гра у державу".

Як не дивно, зауважують активісти руху, саме ця нібито гра дуже точно відображує усе те, що відбувається з Україною у майбутньому році! Якби "великі люди" частіше прислухалися до молоді та студентства, то в Україні не було б жодної кризи, ані політичної, ані економічної, впевнені студенти.

Крім виборів, Студреспубліка передбачає також і велику кількість розважальних суб-фестів! Цього року по всій країні до Дня молоді проходитимуть квест-фестиваль, турніри з "Мафії", єдиний в Україні загальнонаціональний студентський конкурс краси "Перша леді", "Нічна туса"(DJ, PJ-паради), конкурси флеш-мобів, інтелектуальні та спортивні ігри, семінари і тренінги.

А вже до Дня Незалежності, 21-23 серпня 2009 року, переможці регіональних етапів зберуться разом на фінал, який відбудеться на узбережжі Криму, щоб обрати Студентського президента та депутатів Студентського парламенту України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...