App Store Google Play

Профспілка "АрслелорМіттал" домоглася відміни триденного робочого тижня

22.06.2009 17:41

Адміністрація ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» відмінила своє рішення перевести працівників денної зміни на триденний робочий тиждень з 1 серпня 2009 року.

Таке рішення адміністрація ухвалила в зв'язку з попередньо досягнутими домовленостями з профспілковим комітетом ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про можливість розглянути до 1 липня 2009 року низку інших варіантів, спрямованих на часткове скорочення витрат на виробництво, а також, враховуючи пропозиції робітників підприємства щодо зменшення соціальних та адміністративно-господарських витрат. Про це повідомляє прес-служба ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг".

Попри те, що ситуація на підприємстві залишається напруженою, профспілковий комітет і адміністрація ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» дійшли згоди, що подолати кризу можна лише тільки спільними, конструктивними зусиллями.

"Головним пріоритетом і цінністю ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» є люди, які тут працюють. Спільно з профспілковим комітетом, нашими працівниками ми можемо подолати всі труднощі, які існують сьогодні не лише у нас, але також на всіх підприємствах сталеливарної промисловості. Ми повинні переглянути свої підходи до зменшення всіх видів витрат. Це не просто побажання. Це вимушена тимчасова необхідність. Кожен з нас повинен розуміти, що ми маємо скоротивити усі витрати, наскільки це можливо. Ми маємо також впровадити всі ідеї, що спрямовані на зниження собівартості продукції. Інакше діяти ми не можемо діяти. Висока витратна частина нашого підприємства на виробництво надає величезних переваг конкурентам. Але ми твердо впевнені в тому, що співробітники ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не повинні страждати від того, що хтось в цій ситуації вдався до більш ефективнтх заходів», - говорить генеральний директор ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Жан Жуе.

Як зазначив голова адміністрації з виробництва Володимир Шеремет, ухвалення рішення щодо введення триденного робочого тижня з 1 серпня 2009 року було вимушеним заходом, спрямованим на зниження собівартості продукції і підвищення її конкурентоспроможності.

Володимир Шеремет також подякував тим людям, які не залишилися байдужими, а виявили максимум ініціативи і запропонували величезну кількість конструктивних ідей та дій, спрямованих на зниження витрат. Всі ці пропозиції, стверджує Шеремет, враховані адміністрацією підприємства і опрацьовуються. Після ґрунтовного аналізу економічного та виробничого ефекту будуть ухвалені усі ті заходи, котрі допоможуть скоротити витрати.

«Разом - ми сила. І це, в черговий раз, підтвердила сьогоднішня ситуація. Головне, щоб ця сила була спрямована на конструктивне вирішення проблем і на захист працівників», - говорить голова профспілкового комітету ВАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Юрій Бобченко. - «Наші працівники виявили максимум розуміння. Жоден з них не залишився осторонь. Кожен розуміє, що саме від нього і його дій залежить майбутнє як самого працівника, так і членів його сім'ї. Як говорить адміністрація підприємства, будь-які заходи, спрямовані на зниження собівартості, є тимчасовими. І ці важкі часи ми повинні пережити разом, щоб вийти з кризи теж разом - щонайшвидше і якнайефективніше».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...