App Store Google Play

Голова АНД райради проти альтернативних ЖЕКів

20.06.2009 10:05

Депутати районних у місті рад, в принципі, дуже б хотіли, щоб міські ЖЕКи почали працювати якісніше і конкурентніше, але рішення міської ради щодо експерименту в сфері ЖКГ із залученням альтернативних виконавців не підтримують. Таку позицію висловив у п'ятницю 19 червня під час прес-конференції в ІА "Время" голова Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради Олег Бігдан.

На думку депутата від Партії Регіонів, прийняте 10 червня на 46-ї сесії міської ради з велики труднощами і поправками рішення "Про визначення послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в житловому фонді комунальної власності територіальної громади дніпропетровська такою, право на  надання якої виборюється на конкурсних засадах" є "сирим" і "непродуманим".

Нагадаємо, що згідно з даним рішенням вмісті запроваджується експеримент, в ході якого новостворена комунальна служба буде надавати можливість виборювати право забезпечення мешканців комунальними послугами в окремих районах чи будинках на рівні з існуючими ЖЕКами іншим, зокрема, комерційним приватним підприємствам.

Олег Богдан заявив, що такі експерименти мають проводитися лише в "поганих" ЖЕКах, а от "гарні" він би не дозволив чіпати, оскільки вони "й так вдало пораються зі своєю роботою". Щоправда, голова райради забув уточнити, які ж саме ЖЕКи хоча б у його рідному АНД районі можна вважати "вдалими" і кого саме він би не дозволив "зачіпати".

Однак народний обранець впевнений, що перед тим як виносити рішення на сесії міськради й проводити експерименти, необхідно вислухати самі ЖЕКи - що вони скажуть у виправдання своєї бездіяльності та запропонували б нові форми обслуговування населення. Наступна репліка зовсім напустила туману: "Так, я згодний, на сьогодні ЖЕКи не надають якісні послуги, треба щось змінювати - заперечень немає. Але навіщо нам залучати нові структури, якщо комунальне підприємство, з досвідом роботи, більше пристосовано для надання послуг населенню?" тобто начебто існуючі ЖЕКи якісних послуг не надають, а з іншого - ніхто інший нам не потрібен.

Не може не дивувати й ще одна деталь - що саме голова АНД району, звідки беруть коріння і секретар міськради Олександр Тимошенко, і патрон Бігдана по Партії Регіонів Олег Царьов, відкрито виступив захисником ЖЕКів й опонентом нововведень міськради. Адже за свідченнями деяких джерел, саме партійні боси пана Бігдана і є головними лобістами та авторами програми залучення приватних підприємств для заміни існуючих ЖЕКів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...