App Store Google Play

Кому незаконна торгівля, а кому мати рідна

19.06.2009 19:24

Не встигли влягтися пристрасті щодо так і не проголосованого рішення міської ради, внесеного на останню, 46-ту сесії начальником управління торгівлі та споживчого ринку Оленою Бочарніковою "Про розширення переліку місць сезонної торгівлі", не відлунав могутній голос Івана Куліченка, який "не дасть на проспекті торгувати пивом і шавармою", а справжня боротьба в стилі "Дикого Заходу" перенеслася на вулиці міста. Зокрема - на такий милий оку й серцю нашого мера центральний проспект і його архітектурну окрасу - Центральний універмаг.

Саме на його східцях, а точніше на тротуарі біля західного входу в ЦУМ днями як з під землі виріс величезний пошарпаний вагончик зі стравами східної кухні "на винос". Якщо вам хтось скаже, що подібну аферу можна провернути без відома власників універмагу, від якого вагончик отримує електричне живлення, чи не привернувши увагу патруля міліції - не вірте. Як і неможливо отримати законні документи на встановлення подібної споруди.

Втім на момент опублікування даного матеріалу кіоск пропрацював уже два повних робочих дні! І судячи з вигляду персоналу та обстановки навколо, закриватися не збирається. Постає питання - чекатимуть поки вибухне, як нещодавно на житловому масиві Тополя, чи може судового запиту через отруєння зіпсованими на сонці продуктами.

А в цей час влада невпинно звітує про боротьбу з незаконною торгівлею. Не встигла сама пані Бочарнікова відзвітувати про знесення кіосків (цього разу, на її погляд, цілком незаконних!) на площі Дем'яна Бідного, як мітла міліцейських загонів пройшлася чи не найгіршими "швидко-їдами" міста - площами Островського та Петровського.

Вночі з 18 на 19 червня, згідно з повідомленням прес-служби ГУ УМВС в Дніпропетровській області демонтовано 33 торговельних точки і один виносний холодильник. 23 з них прийняли самі власники, залишені попри вимоги представників міліції довелося демонтувати правоохоронцям.

За словами начальника прес-служби Ганни Старчевської, наступними стануть спальні райони міста - принаймні, повідомлення усім власникам незаконно встановлених торговельних точок вже розіслані повідомлення з вимогою демонтувати свої павільйони й холодильники. Операція має завершитися 26 червня.

За таким бадьорим міліцейським звітом залишається загадкою - чи не виростуть кіоски знову як гриби після дощу по закінченні рейду, та найголовніше, чи довго архітектурну пам'ятку міста буде прикрашати недолуге алюмінієве одоробало з приставними холодильничками? І куди весь цей час дивиться мер - захисник центрального проспекту?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....