App Store Google Play

Кому незаконна торгівля, а кому мати рідна

19.06.2009 19:24

Не встигли влягтися пристрасті щодо так і не проголосованого рішення міської ради, внесеного на останню, 46-ту сесії начальником управління торгівлі та споживчого ринку Оленою Бочарніковою "Про розширення переліку місць сезонної торгівлі", не відлунав могутній голос Івана Куліченка, який "не дасть на проспекті торгувати пивом і шавармою", а справжня боротьба в стилі "Дикого Заходу" перенеслася на вулиці міста. Зокрема - на такий милий оку й серцю нашого мера центральний проспект і його архітектурну окрасу - Центральний універмаг.

Саме на його східцях, а точніше на тротуарі біля західного входу в ЦУМ днями як з під землі виріс величезний пошарпаний вагончик зі стравами східної кухні "на винос". Якщо вам хтось скаже, що подібну аферу можна провернути без відома власників універмагу, від якого вагончик отримує електричне живлення, чи не привернувши увагу патруля міліції - не вірте. Як і неможливо отримати законні документи на встановлення подібної споруди.

Втім на момент опублікування даного матеріалу кіоск пропрацював уже два повних робочих дні! І судячи з вигляду персоналу та обстановки навколо, закриватися не збирається. Постає питання - чекатимуть поки вибухне, як нещодавно на житловому масиві Тополя, чи може судового запиту через отруєння зіпсованими на сонці продуктами.

А в цей час влада невпинно звітує про боротьбу з незаконною торгівлею. Не встигла сама пані Бочарнікова відзвітувати про знесення кіосків (цього разу, на її погляд, цілком незаконних!) на площі Дем'яна Бідного, як мітла міліцейських загонів пройшлася чи не найгіршими "швидко-їдами" міста - площами Островського та Петровського.

Вночі з 18 на 19 червня, згідно з повідомленням прес-служби ГУ УМВС в Дніпропетровській області демонтовано 33 торговельних точки і один виносний холодильник. 23 з них прийняли самі власники, залишені попри вимоги представників міліції довелося демонтувати правоохоронцям.

За словами начальника прес-служби Ганни Старчевської, наступними стануть спальні райони міста - принаймні, повідомлення усім власникам незаконно встановлених торговельних точок вже розіслані повідомлення з вимогою демонтувати свої павільйони й холодильники. Операція має завершитися 26 червня.

За таким бадьорим міліцейським звітом залишається загадкою - чи не виростуть кіоски знову як гриби після дощу по закінченні рейду, та найголовніше, чи довго архітектурну пам'ятку міста буде прикрашати недолуге алюмінієве одоробало з приставними холодильничками? І куди весь цей час дивиться мер - захисник центрального проспекту?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...