App Store Google Play

Кому незаконна торгівля, а кому мати рідна

19.06.2009 19:24

Не встигли влягтися пристрасті щодо так і не проголосованого рішення міської ради, внесеного на останню, 46-ту сесії начальником управління торгівлі та споживчого ринку Оленою Бочарніковою "Про розширення переліку місць сезонної торгівлі", не відлунав могутній голос Івана Куліченка, який "не дасть на проспекті торгувати пивом і шавармою", а справжня боротьба в стилі "Дикого Заходу" перенеслася на вулиці міста. Зокрема - на такий милий оку й серцю нашого мера центральний проспект і його архітектурну окрасу - Центральний універмаг.

Саме на його східцях, а точніше на тротуарі біля західного входу в ЦУМ днями як з під землі виріс величезний пошарпаний вагончик зі стравами східної кухні "на винос". Якщо вам хтось скаже, що подібну аферу можна провернути без відома власників універмагу, від якого вагончик отримує електричне живлення, чи не привернувши увагу патруля міліції - не вірте. Як і неможливо отримати законні документи на встановлення подібної споруди.

Втім на момент опублікування даного матеріалу кіоск пропрацював уже два повних робочих дні! І судячи з вигляду персоналу та обстановки навколо, закриватися не збирається. Постає питання - чекатимуть поки вибухне, як нещодавно на житловому масиві Тополя, чи може судового запиту через отруєння зіпсованими на сонці продуктами.

А в цей час влада невпинно звітує про боротьбу з незаконною торгівлею. Не встигла сама пані Бочарнікова відзвітувати про знесення кіосків (цього разу, на її погляд, цілком незаконних!) на площі Дем'яна Бідного, як мітла міліцейських загонів пройшлася чи не найгіршими "швидко-їдами" міста - площами Островського та Петровського.

Вночі з 18 на 19 червня, згідно з повідомленням прес-служби ГУ УМВС в Дніпропетровській області демонтовано 33 торговельних точки і один виносний холодильник. 23 з них прийняли самі власники, залишені попри вимоги представників міліції довелося демонтувати правоохоронцям.

За словами начальника прес-служби Ганни Старчевської, наступними стануть спальні райони міста - принаймні, повідомлення усім власникам незаконно встановлених торговельних точок вже розіслані повідомлення з вимогою демонтувати свої павільйони й холодильники. Операція має завершитися 26 червня.

За таким бадьорим міліцейським звітом залишається загадкою - чи не виростуть кіоски знову як гриби після дощу по закінченні рейду, та найголовніше, чи довго архітектурну пам'ятку міста буде прикрашати недолуге алюмінієве одоробало з приставними холодильничками? І куди весь цей час дивиться мер - захисник центрального проспекту?

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...