App Store Google Play

АМКУ перевірить медичні та юридичні навчальні заклади Дніпропетровська

19.06.2009 15:11

Антимонопольний комітет України виявив низку проблемних запитань у сфері надання вищими навчальними закладами платних послуг з освітньої діяльності, у тому числі і факти стягування економічно необгрунтованої плати за навчання студентів. Про це повідомляє прес-служба АМКУ.

Зокрема, Комітет з'ясував, що впродовж останніх навчальних років були зафіксовані випадки встановлення закладами освіти необгрунтованої плати за послуги з підготовки студентів за напрямами "Право" та "Медицина".

З точки зору конкуренційного законодавства, навчальні заклади є суб'єктами ведення господарства, які можуть займати монопольне положення на ринку послуг з освітньої діяльності. Отже, встановлення завищеної вартості послуг може розглядатися як зловживання ринковим положенням, відзначають в АМКУ.

З метою врегулювання ситуації на спеціальні слухання будуть запрошені ректори освітніх закладів, представники Верховної Ради, Кабінету Міністрів та галузевих відомств, яким будуть надані результати дослідження Комітету.

До участі в слуханнях Комітет планує залучити керівництво Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради, Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів, Міністерство освіти, Міністерство юстиції, Міністерство охорони здоров'я, Міністерство фінансів, Міністерство економіки і ректорів цілого ряду вищих навчальних закладів Києва, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Миколаєва, Одеси, Львова, Криму, і тому подібне.

За результатами слухань Комітет має намір прийняти рішення, направлені на вирішення виявлених в діяльності навчальних закладів проблем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...