App Store Google Play

Абоненти мобільного зв'язку матимуть доступ до бази даних IMEI

19.06.2009 15:02

Абоненти операторів мобільного зв`язку можуть отримати доступ до інформаційної системи обліку мобільних терміналів/телефонів (ICOMT)  за номером 307. Таке рішення прийняла Національна комісія з питань регулювання зв`язку  на своєму засіданні 18 червня. Про це пвоідомляє прес-служба комісії.

Рішення прийняте відповідно до Закону «Про телекомунікації» та враховуючи пропозиції операторів мобільною зв`язку щодо забезпечення доступу споживачів до інформаційної системи обліку мобільних терміналів. Відтепер послуга доступу до ICOMT буде доступна за скороченим номером 307.

З 28 березня 2009 року в Україні заборонені ввезення та реалізація мобільних терміналів без реєстрації індивідуального коду (серійного номера) IMEI в узагальненій базі даних. Таку узагальнену базу даних веде державне підприємство „Украинский державний центр радіочастот".

З 15 квітня інформаційна система обліку мобільних терміналів введена в експлуатацію в тестовому режимі, експлуатація системи в нормальному режимі планується з 30 червня.

Узагальнена база даних кодів IMEI мобільних телефонів інформаційної системи матиме три реєстри: білий список, чорний список і сірий список. До білого списку заносяться реєстри кодів мобільних телефонів, які дозволені до застосування в мережах операторів мобільного зв`язку - усі номери телефонів, що були зареєстровані в мережах операторів до кінця вересня 2009 року або легально ввезені до України.

До чорного списку заносяться номери мобільних телефонів, які не занесені в білий список або зареєстровані органами МВС як крадені (оператори не мають права обслуговувати ці телефони). До сірого списку входять номери телефонів, які не зареєстровані в жодному з поередніх двох. Протягом трьох місяців телефони з цього списку переходятьабо до білого, або до чорного списку - залежно від результатів перевірки легальності таких телефонів.

Реалізатори мобільних телефонів та оператори стільникового зв`язку повинні надавати покупцям та абонентам доступ до інформаційної системи обліку мобільних терміналів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...