App Store Google Play

Дільничні інспектори відзначають професійне свято

18.06.2009 18:20

18 червня в Україні відзначається День дільничного інспектора міліції. 14 березня 1917 року Центральною радою було створено українську міліцію. На той час міліція складалася з начальників міліції, їх помічників, дільничних начальників міліції, їх помічників, старших міліціонерів та міліціонерів. Першим документом, яким було закріплено статут дільничного, стала Інструкція для районних наглядачів. Затверджена вона була 18 червня 1923 року.

Під час керування Україною Гетьманом Павлом Скоропадським дільничного йменували дільничним начальником Державної Варти. За часів Радянського періоду обов'язки дільничного виконували районні наглядачі, дільничні уповноважені міліції та дільничні інспектори міліції.

Як повідомляє управління у зв'язках із громадськістю УМВС України у Дніпропетровській області, у державі на сьогодні працюють понад 12 тисяч дільничних. З них майже половина обслуговують сільську місцевість. Територію Дніпропетровщини обслуговує 928 дільничних інспекторів міліції, з яких 305 працюють в сільській місцевості. Крім того, їм допомагають 131 помічник дільничних інспекторів міліції, з яких 33 обслуговують сільську місцевість.

Напередодні в обласному управлінні МВС України в Дніпропетровській області відбулися урочистості з нагоди свята. Багато з тих, хто сьогодні несе нелегку службу дільничного, були заохочені начальником ГУМВС України в Дніпропетровській області. Кращим працівникам служби були вручені грамоти від обласної ради.

Працівникам служби дільничних інспекторів міліції Дніпропетровщини є чим хвалитися: за п'ять місяців поточного року дільничними інспекторами розкрито 2925 злочинів, зокрема два вбивства, 23 розбійних напади, 201 грабіж, 585 злочинів, пов'язаних із незаконним обігом наркотиків, 245 злочинів, пов'язаних із незаконним обігом зброї та 142 злочини у сфері економіки.

Як підкреслюють правоохоронці, на сьогодні дільничними інспекторами міліції розкривається вдвічі більше злочинів ніж 10 років тому. Це при тому, що кількість працівників цієї служби залишилась незмінною.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...