App Store Google Play

Депутати міської ради просять у Президента захисту від рейдерів

18.06.2009 14:30

Депутати міської ради Дніпропетровська Олег Стеблянко та Олександр Мазуренко, які входять до фракції "Блок Лазаренка", звернулися до Глави держави з відкритим листом, в якому просять захистити місто від рейдерського свавілля. Нижче наводимо текст звернення.

Відкритий лист

Президенту України Ющенку В. А.

Шановний пане Президенте!

Ми, група депутатів Дніпропетровської міської ради, звертаємось до вас як до гаранта конституційних прав громадян України. Зокрема, права на приватну власність, справедливе судове рішення, таке інше. І заявляємо, що в Дніпропетровську ці права постійно порушуються і доводяться до абсурду.

Так, 5 червня цього року ми стали свідками чергового рейдерського захоплення одразу двох готелів у центрі Дніпропетровська - «Асторія люкс» та «Європейський».

Все відбувалося за класичним сценарієм: до холу готелю увірвалися невідомі міцні хлопці у чорних костюмах, виштовхали законних власників на вулицю і розставили свою охорону. При цьому на законних представників власників і персонал готелів чинився як психологічний, так і фізичний тиск. А в одному з випадків, при захопленні готелю «Європейський», було навіть застосовано вогнепальну зброю - є поранені, та слава богу, що немає поки що жертв, бо колись комусь терпець увірветься.

Звертаємо вашу увагу на те, що ці події були б неможливі, якби злочинці (а створена рейдерами схема не залишає сумніву, що тут діяла організована злочинна група) не спиралися на рішення третейських судів, які проводили свої засідання чомусь у Херсоні, а не в Дніпропетровську, а також на правоохоронні органи.

Ми були свідками захоплення готелів і бачили, що представники правоохоронних структур з'явилися там одночасно з рейдерами, а спецпідрозділ міліції «Беркут» допомагав їм встановлювати контроль над підприємствами. До цього ганебного дійства були залучені також держвиконавці, свої підписи під завідомо неправочинними документами поставили керівники місцевого БТІ.

Таким чином, цілком очевидно, що саме у нашому місті нічого не вартий закон України про антирейдерство, а також поправка до Закону України від 5 березня 2009 року № 1076-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності третейських судів та виконання рішень третейських судів», в якій, зокрема, говориться:

«Не підлягають примусовому виконанню рішення третейських судів, прийняті до набрання чинності цим Законом і не виконані на день набрання чинності цим Законом». При цьому звертаємо увагу на те, що цей Закон України набрав чинності з дня його опублікування, тобто 31 березня 2009 року («Урядовий кур'єр», 31.03.2009 р., № 57). Також порушені Закони України щодо діяльності міліції в подібних ситуаціях і інструкція щодо використання спецпідрозділу «Беркут», в службові обов'язки якого входить, наприклад, охорона громадян України від терористів, а не захист інтересів рейдерів.

Ми звертаємось до Вас з проханням встановити законність на Дніпропетровській землі і покласти край такому потворному явищу, яким є рейдерство. Покласти край злочинним схемам, які використовують судову систему, державну виконавчу службу, міліцію не в інтересах українського народу, а в інтересах вузького кола олігархічних структур.

З повагою і надією на підтримку,
депутати Дніпропетровської міської ради
Стеблянко О. Л., Мазуренко О. В.

Нагадаємо, що 5 червня цього року у Дніпропетровську відбулися захоплення готелів "Асторія-Люкс" та "Європейський", які пов'язують із колишнім прем'єр-міністром України Павлом Лазаренко, який наразі відбуває термін ув'язнення в Сполучених Штатах Америки. Депутат обласної ради від Блоку Лазаренка Вікторія Шилова звинуватила Дніпропетровське МВС та особисто його очільника Анатолія Науменко у сприянні рейдерським захопленням.

Серед учасників захоплення фігурує також Відкрите акціонерне товариство "Мода-Сервіс", 90% акцій якого   належать Закритому акціонерному товариству комерційний банк "ПриватБанк".

Дніпроград готовий оприлюднити відповідь Президента України на відкритий лист дніпропетровських депутатів, якщо вона, звичайно, надійде.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...