App Store Google Play

Стеценко: "Гоцирідзе-наш гравець і ми несемо за нього відповідальність!"

17.06.2009 16:41

Дніпропетровський "Дніпро" буде продовжувати виконувати контракт із грузинським футболістом Бекою Гоцирідзе, який нещодавно потрапив у аварію та переніс важку операцію.

Про це повідомив генеральний директор клубу Андрій Стеценко у коментарі газеті "Известия в Украине".

"У січні цього року ми уклали довгостроковий контракт. Він закінчується в 2013 році. Гоцирідзе - наш гравець, і ми несемо за нього повну відповідальність. ФК "Дніпро" не збирається порушувати своїх контрактних зобов'язань. Ми цілком буде допомагати футболісту в усьому. Сподіваюся, це допоможе йому швидше повернутися до повноцінного життя", - розповів Стеценко.

Гендиректор також сказав, що для усього клубу звістка про трагедію у Грузії була шоком. "Бека подавав великі надії і вже міг грати в основному складі. На кожному тренуванні він викладався на всі сто і ніколи себе не шкодував. Словом, професіонал з великої літери. Як на мене, у нього був величезний потенціал. На жаль, йому так і не вдалося його розкрити".

Для "Дніпра", за словами керівника, головне - здоров'я хлопця, а не його ігрова кар'єра. "Думаю, лікарям потрібно докласти максимум зусиль, щоб стабілізувати його стан".

За інформацією видання ""Газета по-киевски", яке у свою чергу посилається на хірурга Київської ГКБ №3 Ігора Молнара, Бека Гоцирідзе зможе грати у футбол на професійному рівні через рік. З лікарні футболіста випишуть наприкінці місяця.

"Без селезінки здорова людина може тренуватися через 4-5 місяців, а через рік, якщо відновлення пройде без ускладнень, здатний грати у футбол на професійному рівні", - відзначив лікар.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...