App Store Google Play

В гонитві за ЄВРО харківська влада розвалила АТБ

16.06.2009 08:55

Без дозволу і відома власників в ніч з суботи на неділю 14 червня в Харкові місцеві комунальні служби зруйнували та вивезли на сміття супермаркет мережі "АТБ". Як повідомляє "Медіапорт", під завалами опинилася техніка (комп'ютери, касові апарати, кондиціонери), а також меблі. Руйнування виконувалося за розпорядженням секретаря Харківської міської ради Геннадія Кернеса (того самого закадрового голосу у відомому ролику, який пише "па-дєбільному" тексти для мера Михайла Добкіна).

Магазин був розташований у Власівському провулку Харкова, поблизу стадіону "Металіст", який разом з усім містом ударними темпами готується прийняти матчі ЄВРО-2012 замість Дніпропетровська. Районний керуючий АТБ Ірина Присяжнюк стверджує, що комунальники, які приїхали руйнувати будівлю, жодних паперів не надали. Тобто приїхала техніка і бригадир оголосив - початок о 18 годині. На думку пані Ірини, відбувався справжній безпредєл, адже в магазині знаходився персонал, який терміново намагався врятувати хоча б особисте майно. Але й цього влада Харкова працівникам АТБ не дозволила - рівно о 18 перший екскаватор в'їхав у вітрину. Працівники виносили майно вже з-під уламків. Але найцінніше - вантажні підйомники - залишилися металобрухтом і попрямували на одне з харківських звалищ.

Представники постраждалої сторони обурені діями харківської міськради, адже жодних розмов про знесення магазину з ними не велося. Магазин тимчасово не працював - за п'ять днів до знесення в нього стало неможливо підвозити товари через ремонт дороги, що веде до стадіону. Але після реконструкції дорожнього покриття дніпропетровська торговельна мережа мала намір продовжити свою роботу. Не судилося - до ранку на місці магазину залишила купа сміття.

Генеральний директор мережі супермаркетів АТБ Дмитро Євтєєв запевнив, що за завданні збитки компанія вимагатиме компенсації. За його словами, магазин нещодавно відкрився, пропрацював лише півроку, в землю, дозволи, будівництво і облаштування були вкладені досить великі кошти. На думку підприємця, жодна підготовка до ЄВРО не може бути виправданням того, щоб за дві години магазин разом з усім начинням перетворився на купу сміття. Влада повинна була провести хоч якісь перемовини, круглі столи тощо.

Натомість секретар Харківської міської ради Геннадій Кернес стверджує, що працівники магазину були попереджені заздалегідь. В тому, що з карти міста зник один супермаркет пан Кернес не вбачає великої проблеми, адже це - частина генеральної реконструкції території, прилеглої до стадіону і загальної підготовки до європейської першості. Секретар харківської міськради запевняє, що всі все знали й були до цього готові.

Масштаби "підготовки до ЄВРО" в Харкові вражають не тільки європейських комісарів, а й пересічних мешканців. За останні півроку місто втратило парк імені Артема, Пушкінський трамвай, палісадник на вулиці Лермонтовській, лісосмуга між станціями метро "ХТЗ" та "Пролетарська", результатами чого стали зсуви ґрунту на початку вулиці Пушкінської та обвал недобудованого метро. Іноді здається, що Дніпропетровськ вдало відбувся - в нас хіба заставили статуями сквер та склали "список губернатора", який через кризу в економіці навряд чи буде реалізований.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...