App Store Google Play

"Нафтогаз" звинувачує міську владу в саботажі

16.06.2009 20:33

ДК «Газ України» НАК «Нафтогаз України» доручила Державній інспекції з енергозбереження і регіональним підприємствам з газопостачання і газифікації (обл- і міськгазам) відключити від газопостачання підприємства теплокомуненерго (ТКЕ), яким через значну заборгованість не виділені планові ресурси природного газу. Про це йдеться у повідомленні прес-центру НАК «Нафтогаз України».

Компанія  звинувачує керівництво місцевих органів влади і підприємств комунальної теплоенергетики, котрі мають великі борги, в зриві оплати природного газу, спожитого з початку опалювального сезону 2008-2009 рр.

Станом на 15 червня 2009 року, за даними оперативного моніторингу, заборгованість підприємств ТКЕ за природний газ, спожитий з початку опалювального сезону, становить 3,464 млрд. грн. (рівень оплати - 60%).

Найбільшу заборгованість за спожитий з 1 жовтня 2008 року природний газ накопичили підприємства ТКЕ Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Луганської, Запорізької, Одеської, Київської, Черкаської областей, а також Криму.

У «Нафтогазі України» зазначають, що численні попередження і звернення до керівництва місцевих органів влади і підприємств ТКЕ із закликом активізувати розрахунки були проігноровані. У значній частині регіонів керівники місцевих органів влади і теплопостачальних підприємств не вживають ніяких заходів для вирішення проблеми розрахунків за теплову енергію.

Також у повідомленні наголошується, що накопичення підприємствами ТКЕ заборгованості за газ значно ускладнює розрахунки НАК «Нафтогаз України» з ВАТ «Газпром» і підготовку до нового опалювального сезону 2009-2010 рр.

Серед підприємств ТКЕ, яким не виділені планові ресурси природного газу і яких, відповідно, доручено відключити від газопостачання: «Дніпротеплоенерго», АЕК «Київенерго» «Кримтеплокомуненерго», «Донецьктеплокомуненерго», «Криворізька теплоцентраль», «Севтеплоенерго», «Комуненергія» (м. Рівне), «Луцьктеплоенерго», «Уж-тепло», «Тепловоденергія» (Хмельницька обл.), «Полтаватеплоенерго».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...