App Store Google Play

На другому році суду по вибуху газу виявилось, що слухали не ту справу

16.06.2009 16:13

При розгляді кримінальної справи по звинуваченню посадових осіб «Дніпрогаза» Жовтневий районний суд Дніпропетровська виніс окрему ухвалу, в якій звернув увагу прокурора області на необхідність швидкого встановлення причин вибуху на вул. Мандриківський. Постанова була винесена сьогодні, 16 червня, на виїзному засіданні суду.

Як випливає з документа, посадові особи «Дніпрогаза» проходили звинуваченими і були амністовані у кримінальній справі, яка виділена в окреме виробництво з основної справи. Судді указують, що причина вибуху газу в житловому будинку на вул. Мандриківський, 127, може бути встановлена тільки при судовому розгляді основної справи, яка до цих пір розслідується прокуратурою Дніпропетровської області. Керівництву ж «Дніпрогазу» ставиться за провину неналежне виконання своїх службових обов'язків, пов'язане з експлуатацією газових мереж і їх складових.

«В ході розгляду справжньої кримінальної справи учасники процесу, як потерпілі, так і обвинувачені, наполягали на встановленні істини у справі, а саме причин, що призвели до вибуху 13 жовтня 2007 року в житловому будинку № 127 по вул. Мандриківський в м. Дніпропетровську. В той же час, як випливає з пред'явленого Іванкову, Сорокіну, і Бачуріну (посадовим особам - ред.) звинувачення, їм ставилося неналежне виконання своїх службових обов'язків, пов'язаних з експлуатацією газових мереж і їх складових, при цьому причина вибуху, що мав місце, органом досудового слідства встановлена не була» - йдеться в постанові суду.

Суд також постановив звернути увагу прокурора Дніпропетровській області на необхідність швидкого проведення досудового слідства у основній кримінальній справі з метою встановлення істини і доведення його результатів до громадськості.

Як відомо, 13 жовтня 2007 року в житловому будинку на вул. Мандриківський, 127, в Дніпропетровську стався вибух газу. В результаті трагедії загинули 23 людини.

Окрема ухвала - особливий вид судової постанови, що представляє реакцію суду на окремі порушення законності, що виявилися в ході судового розгляду і не відносяться до суті даної справи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...