App Store Google Play

БЮТівці пропонують заборонити гральний бізнес взагалі

16.06.2009 16:25

Зупинити гральний бізнес в Україні допоможе тільки введення кримінальної відповідальності. Таку думку в коментарях УНІАН висловили народні депутати - представники фракцій БЮТ, КПУ і "Наша Україна - Народна самооборона".

Зокрема, народний депутат України від БЮТ Дмитро Ветвицький переконаний, що "багато законів в Україні не виконуються, тому що не запроваджена кримінальна відповідальність. За організацію грального бізнесу потрібно вводити саме кримінальну відповідальність". На думку депутата, відносно гравців, у свою чергу, повинна бути запроваджена адміністративна відповідальність - "інакше цей закон не виконуватиметься".

Разом з тим, Ветвицький виступає проти створення гральних зон, що передбачає прийнятий парламентом закон про заборону грального бізнесу в Україні. "Гральні зони не потрібні. Цей бізнес повинен бути взагалі заборонений в Україні. Він приніс дуже багато біди - виймав гроші навіть з кишень школярів і студентів. Ми не готові організовувати його знов. Повна заборона грального бізнесу, вважаю, - найкращий на сьогодні варіант", - вважає парламентарій.

При цьому він не бачить проблем з організацією подальшої зайнятості працівників гральної сфери. "Проблеми з роботою будуть вирішені. Думаю, в Україні є, де працювати. Можна знайти роботу і людям, і застосування для приміщень - здавати в оренду під корисніші справи. На місці колишніх казино і гральних залів можуть бути відкриті точки громадського харчування, магазини", - відзначає Дмитро Олександрович.

Народний депутат від КПУ Катерина Самойлик ввважає, що правоохоронці можуть затримувати організаторів азартних ігор на підставі діючої законодавчої бази, але не роблять цього, тому що "не хочуть".

"Нам дійсно необхідно ввести окрему статтю до Кримінального кодексу України за організацію азартних ігор. Я думаю, що в законі, який розробить Кабмін, обов`язково буде передбачена кримінальна відповідальність, і ми внесемо зміни до Кримінального кодексу", - вважає депутат від КПУ.

Коментуючи колишню позицію комуністів відносно заборони грального бізнесу, коли фракція не підтримала відповідний законопроект в другому читанні, депутат відзначила, що "у Компартії були зауваження до другого пункту, яким гральний бізнес заборонявся на декілька місяців". "А ми хотіли, щоб питання вирішувалося кардинально", - заявила Самойлик.

Представник фракції НУ-НС Катерина Лук'янова також вважає, що всі спроби організувати тепер уже підпільний гральний бізнес повинні переслідуватися згідно із законом. "Потрібно вводити кримінальну відповідальність, однозначно", - переконана вона.

На думку депутатки, "якщо ми піднімемо акцизи на тютюн і спиртні напої хоча б на 1 коп., то перекриємо втрати від грального бізнесу. Такого хамства, як після ігровиків, Верховна Рада не бачила давно (йдеться про гори сміття, залишені біля ВР після акції протесту представниками грального бізнесу, - УНІАН). Я думаю, що це відповідь на всі питання", - сказала Лук'янова .

За запровадження кримінальної відповідальності також виступає народний депутат від БЮТ Ігор Воротнюк. "Потрібно розглядати введення кримінальної відповідальності за азартні ігри на законодавчому рівні", - вважає він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...