App Store Google Play

Дніпропетровськ заборгував 450 мільйонів

15.06.2009 17:13
Заборгованість Дніпропетровська за електроенергію складає 311 млн. гривень, з них 203,7 млн. грн - заборгованість підприємств житлово-комунального господарства. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської міськради.

Найбільші борги за спожиту електроенергію накопичили ГКПП «Дніпроводоканал» (більше 38 млн. грн) і МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» (9,342 млн. грн).

Рівень проплат за електроенергію промисловими підприємствами міста в 2009 р. складає 96,8%. В той же час, як відзначає місцева влада, залишається низьким рівень погашення промисловістю боргів минулих років. На сьогодні загальний рівень заборгованості промисловими підприємствами за електроенергію складає 29,7 млн. гривень.

Крім боргів за електроенергію Дніпропетровськ має значні борги за спожитий природний газ. На сьогодні загальна заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики міста перед ДП «Газ України» складає 140 млн. грн. 77,2 млн. гривень в 2009 році підприємствам вдалося погасити в рахунок заборгованості минулих років.

Найбільші борги за природний газ, спожитий в 2009 році, мають МКП «Дніпропетровські міські теплові мережі» (96,6 млн. грн) і КП «Теплоенерго» (більше 30 млн. грн).

Як пояснили в управлінні промисловості і енергетики Дніпропетровської міськради, ситуація з боргами за природний газ обумовлена виплатою підприємствами боргів минулих років (за рішеннями судів) і низьким рівнем оплати комунальних послуг населенням. На сьогодні заборгованість жителів міста перед «Дніпропетровськими тепловими мережами», «Теплоенерго» і «Теплотранс» досягла більше 170 млн. грн.

Разом з тим, рівень оплати промислових підприємств міста за спожитий газ в 2009 році складає 105%, - відзначають в управлінні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...